Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

SACRED ROOTS & HAPPY CENTRE – PÁNEVNÍ DNO, STŘED TĚLA, MULA BANDHA, DIASTÁZA

14.04.2018So 10:00 - 14:00

Své pánevní dno máme, stejně jako svůj dech, stále s sebou. Vychází z něj kořeny našeho bytí. Přesto na něj tak často zapomínáme, vzpomeneme si až když se připomene skrze zdravotní obtíže. Máme pro Vás dobrou zprávu. Těmto obtížím se dá předejít a nastalý nežádoucí stav se dá správnou prací do velké míry napravit. A tak než uvěříte, že se nedá nic dělat, přijďte. Naše tělo je mocné. Váš stoj na rukou, na hlavě, nebo Váš bojovník či pozice stromu se skrze mula bandhu změní, stanete se zakotvenějšími, přesto lehčími.

Představme si, že naše životní energie neodchází z těla ven, ale můžeme ji využít pro správně fungující metabolismus, správnou funkci našich žláz, pohlavních orgánů, odstranit apatii, letargii, depresi, odstranit inkontinenci, zahojit rozestup břišních svalů, ulevit přetíženým bedrům, posílit přes pánevní dno naše zuby a kosti, zlepšit sexuální prožitek, uzdravit rozbolavělé tělo po porodu a mnoho dalšího. Můžeme odemknout skryté zdroje energie a zcela tak proměnit náš život a taktéž jógovou praxi. Získat větší sebedůvěru, jistotu, důvěru v život, najít centrum své životní energie. Pro změnu pracovat se svou jinovou energií a objevit v sobě jemnost, laskavost a péči. Workshop bude kombinací teorie a praxe – citlivé práce s tělem.

Vhodné jako prevence. Vhodné po porodu (po šestinedělí).

Kontraindikace:

pooperační stavy, nezhojené či bolavé rány a jizvy v břišní oblasti, akutní problémy v
břišní oblasti, aktuální bakteriální či virová infekce, těhotenství, šestinedělí,
panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, extrémní hypo/hypertenze,
hraniční poruchy, epilepsie.

Prosím vezměte si s sebou i teplejší oblečení
(např. mikinu, dlouhé kalhoty na cvičení), případně ponožky.

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
  • Petra Plutnarová
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018011. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_PANEVNÍ_DNO+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

Program:

10:00 – 11:30
Jógová praxe. Mula Bandha.

11:30 – 12:00
Pauza

12:00 – 12:45
Pánevní dno a  Střed těla (teorie). Rovina
fyzická, emocionální, energetická, mentální a spirituální.

 12:45 – 14:00 Pánevní dno a střed těla. Jak na
diastázu břišního svalu (praxe).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám