Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Roots of Yoga: Goa, Amritsar, Rishikesh

08.02. - 26.02.2016Po 8:00 - Pá 13:00

Vydejte se do jiného světa a poznejte sami sebe.

Pobřeží Goa je proslulé krásnými, rozlehlými a téměř liduprázdnými plážemi, ale i hippies tradicí, která přetrvává především na severu ve formě koncertů a tance při západu slunce. Na své si přijdou i milovníci typické indické kuchyně. Zde budeme dvakrát denně cvičit kundaliní jógu. Kurz bude zaměřený transformačně, na vyčištění podvědomí od starých, nesloužících návyků a otevření vědomí pro nové.

Po zregenerování těla i mysli na Goa začne dobrodružnější a náročnější část cesty přes Dillí na sever do Amritsaru, který je pojmem pro všechny, kteří se hlouběji zabývají kundalíní jógou podle tradice Yogi Bhajana. Hlavním magnetem je zde Zlatý chrám, posvátné místo Sikhů. Zážitkem je pouhý pobyt ve svatyni, pozorování množství poutníků, kteří přicházejí, vykonávání sévy. Výborné místo pro meditace a kontemplaci.

Poté zamíříme vlakem do dalšího „jógového“ města, Rishikeshe, posvátného města tentokráte Hinduistů, které se nachází v malebné krajině na úpatí Himalájí na posvátné řece Ganze, kde kdysi v ašrámu čerpali inspiraci i Beatles. Odtud konají sadhuové poutě k pramenům Gangy v Himalájích.

Cesta je zamýšlena pro jedince, které nebaví jezdit s cestovní kanceláří, chtějí mít volnější program a přitom se nechtějí pohybovat po cizí zemi sami, a kteří jsou ochotni se do tvorby programu zapojit a podílet se na zajištění letenek a podobně pro cestovatelskou část. Je třeba vzít v úvahu také to, že cestování po Indii vyžaduje mnohdy psychickou odolnost a schopnost přizpůsobit se. Účast na kurzu není podmíněna předchozími zkušenostmi s kundaliní jógou, nicméně doporučuji ji těm, kteří mají kladný vztah k józe a meditacím. Celá cesta vám může přinést hlubokou transformaci, nový pohled na váš život a změnu hodnot.

Další informace

Studio:
Instruktoři:
  • Hana Joti Kaur Kyralová
Podmínky rezervace:Předběžné projevení zájmu pošlete prosím na hanka@lehkostbyti.eu v průběhu srpna. Poté Vám bude zaslána přihláška s podrobnostmi a platbami. Platby budou rozloženy v čase, není nutné hradit celou částku najednou, nicméně pro zdárnou rezervaci ubytování a letenek bude třeba uhradit zálohu 20 000,- Kč do 15.9.2015.
Poznámka k ceně:celkové odhadované náklady, z toho cena kurzu jógy: 7 000 Kč
45 000 
Zpět na vyhledávání

Rámcový program:

8.2. 2016 odlet Praha

9.-16.2. pobyt Goa – 14 lekcí kundaliní jógy

16.-18.2. pobyt Dillí

18.-21.2. pobyt Amritsar – Zlatý chrám

21.2. -25.6. pobyt Rishikesh

26.2. 2016 přílet Praha

Přesuny v rámci Indie letadlem a vlakemPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám