Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rolling into deep IV. – pozdně letní jógové soustředění

28.08. - 01.09.2014

Konec prázdnin je obdobím, kdy léto vstupuje do své poslední části. Je to svébytná sezóna; někdy se přelom srpna a září nazývá babí nebo indiánské léto. Dozrávají nejrůznější plody, různé druhy ovoce, zeleniny, obilí.

Energie jsou v této části roku vyrovnané, oheň léta se setkává s příslibem podzimního zklidnění. Proto je v tomto období důležité pracovat na rovnováze a kromě různých činností také relaxovat.

Elementem tohoto období je země, která je vyživující, dodává tělu potřebnou energii a výživu na svalové i orgánové úrovni. Také po emocionální stránce země zakotvuje a vyživuje.

Program soustředění je postavený tak, aby nás jógová praxe vedla do našeho středu. Budeme se věnovat balančním pozicím – stojným i na rukou – a budeme využívat zakotvení v zemi k práci s těžištěm a hledání rovnováhy. Ze stojných pozic se zaměříme ve speciální lekci také na bojovníky a jejich různé variace. Budeme hledat rovnováhu nejen ve výdrži, ale také v pohybu a budeme prozkoumávat různé přechody mezi (nejen balančními) pozicemi. V denním programu nebude chybět ani jemnější jógová praxe zaměřená na protažení, zklidnění a uvolnění těla.

Více informací o pobytu a cenách najdete ZDE

Další informace

Instruktoři:
  • Alice Červinková a Zdeno Yogi
1 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám