Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rodinný život jako sádhana aneb jak se z toho nezbláznit, jenom trochu

09.09.2017So 10:00 - 16:00

Říká vám něco pojem karma jóga? V jógových spisech je karma jóga popisována jako jedna z nejpřímějších cest k osvícení. Bhagavad Gíta nám říká: ¨Yoga karmasu kauṣalam.¨ Ve volném překladu toto znamená ¨Jóga je šikovnost v konání.¨ Možná není vaším cílem přímo osvícení, ale kdo z nás by nechtěl jednat šikovně? Šikovně ve smyslu, že budeme vnímat životní situace tak, jak přicházejí, a správně se rozhodneme, jestli je přijmeme nebo se je budeme snažit změnit. Tuto moudrost nám předává prastaré jógové učení, které nebylo ještě nikdy tak aktuální jako právě dnes.

Znáte situace, kdy potřebujete jít k lékaři nebo na schůzku, a vaše dítko si zrovna v tu chvíli umane, že si ty boty nebude nazouvat, a že chce ty kotníčkové, přestože je venku 30 stupňové vedro? A v tom vám napíše vaše sestra, jestli byste jí nemohla pohlídat dítě, protože ho nestíhá vyzvednout z práce. A tohle všechno jen jako nášup k tomu běžnému každodennímu shonu.

Jóga nám dává odpovědi na všechny naše životní otázky a trápení. Pouze je třeba tyto ¨jógové nápovědy¨ správně interpretovat.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017012. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_RODINNY_ZIVOT + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

10-11: zklidnění, přivítání a povídání v rodinném kruhu

11-12:30: lekce jógy

12:30 – 13:30: oběd

13:30 – 14:30: povídání

14:30 – 16: lekce jógyPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám