Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

RODIČing festivalFestival

07.05.2016So 9:00 - 20:00

Festival oslavuje kreativitu, inovaci a myšlení mimo krabici. Rozšiřuje naše obzory vědění, nabízí jiné způsoby myšlení a přístup ke vzdělávání a výchově.

Přednášky od těch nejlepších lektorů, kteří přijedou ze všech koutů České republiky, aby nám přinesli inspiraci, jak vychovávat naše děti a jak jim zajistit podmínky pro spokojený, šťastný a prosperující život. Máte jedinečnou možnost zjistit, že ty největší dary, které můžete Vašim dětem dát, jsou zadarmo. Čeká vás mimo jiné jóga smíchu, meditační dílnička nebo třeba acro-jóga s dětmi.

9438876982_2e2e496312_b

Cílem festivalu je ukázat rodičům a všem, kteří se zabývají vzděláváním a výchovou dětí, co vše mohou ovlivnit pro jejich budoucnost.

Paralelní programy – program přednášek pro rodiče, aktivity rodičů s dětmi, dětský koutek, divadlo, rodinné konstelace. Součástí festivalu jsou prodejní stánky s originálním zbožím a zdravou stravou. Najdete zde i širokou prezentaci inovativních způsobů vzdělávání.

Další informace

Studio:KONEKTOR community
Instruktoři:
  • Magdaléna Páčová
Podmínky rezervace:Levnější vstupenky můžete zakoupit v předprodeji zde: http://rodicingfestival.cz/produkt/vstupenka/
Poznámka k akci:Dětský koutek!
Poznámka k ceně:Předprodejová cena vstupenky do 24.4. je 480 Kč. Děti do 12 let ZDARMA! Životní partneři mají zvíhodněné vstupné i na místě za 750 Kč.
480 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám