Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

RETREAT V RAKOUSKÝCH ALPÁCH – prodloužený víkend jógy

01.02. - 05.02.2017

Pro milovníky Alp, lyžování, snb a horské turistiky v únoru pořádáme prodloužený víkend ashtangy v krásném AlpenRetreat – meditačním a jógovém centru v Tyrolských Alpách. Je to krásná velikánská chalupa s úžasnými prostory pro praxi, moc hezkými pokoji a zázemím. Na videu (viz. dole) se můžete podívat jak to tam vypadá.

Centrum se nachází nedaleko Zugspitzarena lyžařského střediska (Lermoose, Ehrwald, Biberwier, Berwang, Zugspitze), autem asi 10-20 min. Cesta z Prahy do AlpenRetreat trvá přibližně 4-5 hodin.

Lekce jógy se budou skládat z ranní mysore praxe (nebo vedené lekce) a pozdních odpoledních lekcí filosofie, lehkých ásanových workshopů a meditace. Přes den budeme mít čas na lyžování a obdivování hor.

 

Další informace

Studio:
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace provádějte přímo přes AlpenRetreat na http://www.alpenretreat.com/event/ashtanga-yoga-retreat-with-denisa-sengerova/ nebo po domluvě s Denisou můžete zaplatit zálohu v hotovosti v EUR v Shale. ​Záloha je €284. Zálohu zaplaťte co nejdříve. Zbytek částky €170 se bude doplácet po příjezdu na místě v hotovosti. ​
Poznámka k akci:Lekce budou vyučovány v angličtině a češtině.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje čtyři noci ubytování ve dvou-lůžkových pokojích (jednolůžkový pokoj za příplatek €15/noc) , vegetariánskou/veganskou plnou penzi a ranní a večerní lekce jógy. Doprava a skipass nejsou v ceně. ​
461 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám