Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Retreat s Kundalini jogou na Lefkádě

08.06. - 15.06.2018Pá 8:00 - Pá 19:00

Načerpejte energie a zharmonizujte tělo i mysl na krásném řeckém ostrově Lefkada!

Kombinací cvičení, meditací a dechových cviků budeme harmonizovat tělo a pracovat s myslí, abychom je sladili spolu s hlasem naší duše a potřebami.  Pokud vědomě vnímáte bloky na fyzické, psychické anebo duševní úrovni (jako např. nespavost, podrážděnost, nízké sebevědomí, nedostatek sebelásky) a chcete je odstranit, a nebo intuitivně cítíte potřebu spojit se se sebou, věnovat čas sobě, restartovat systém a doplnit energii, toto je příležitost pro Vás.

Kundalini joga sa nazývá “matkou všech jóg”. Má transformační účinky – pomáhá rozšiřovat vědomí a zbavovat se starých a nepotřebných přesvědční a vzorců chování. Vnáší světlo do našeho bytí, klid do duše a ukotvuje v přítomnosti. Její účinky pocítíte ihned. Kombinace jogových cvičení, meditací a krásného prostředí u moře má úžasné terapeutické účinky a už během pár dní můžete zažít stav uvolnění, vnitřního pokoje a radosti z jednoduchosti bytí.

 

Harmonizace těla, duše a mysli

Tři složky našeho bytí, které nejde oddělit. Buď jsou v rovnováze jako celek nebo nevyváženost jedné negativně ovlivňuje ostatní. Během pobytu budeme pracovat na čištění a harmonizaci energetických center v našem těle – čaker, které jsou primárně zodpovědné za přijímání a vedení životní energie do každé buňky v těle. Pokud jsou tato centra zharmonizovaná a funkční, energie může volně proudit a my se cítíme vitální, zdraví, silní a plní energie. Pokud je některé centrum oslabené, může se to projevit jako nemoc, dlouhodobá neschopnost či blok. Např. neschopnost autentického a pravdivého vyjadřování a komunikace souvisí s pátou – krční čakrou.

Limitovaný počet účastníků ve skupině je max. 12 osob.

 

Tento magický ostrov s čistou energií a nádherným mořem a plážemi je vzácný nejen pro své přírodní krásy a přívětivost místních obyvatel, ale díky tomu, že nepatří mezi příliš frekventované turistické destinace. Svým návštěvníkům poskytuje dostatek prostoru a soukromí na dokonalý relax. Lefkáda znamená “bílý” a bílá je barvou Kundalini jogy. Cvičí se v bílé barvě na ochranu energie, zachování neutrality a rozšiřování aury.

 

Program zahrnuje:
✮ ranní cvičení Kundalini jogy ✮ večerní meditace a pranajámy ✮ intuitivní tanec – workshop ✮ výlet motorovým člunem po okolních plážích a ostrovech ✮ tipy na nejkrásnější místa na ostrove ✮ automobily k dispozici pro denní program

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, s či bez předchozí jógové praxe. Povědou Vás certifikované lektorky Kundalini jogy. Budeme mít prostor na sdílení, vzájemné rozhovory a inspiraci. Navíc existuje možnost masáží, aromaterpie a individuálních konzultací.

Denní program je ve Vaší režii. Pokud se rozhodnete zůstat ve vile u bazénu nebo máte chuť prozkoumat místní pláže, volba programu je na Vás. K dispozici jsou pronajaté automobily a tipy od místního průvodce.

 

 

Další informace

Studio:
Instruktoři:
  • Naďa Stránská
Podmínky rezervace:Rezervace přes webové stránky: http://dailyauthentic.life/
Poznámka k ceně:Cena 650 eur zahrnuje ubytování v příjemné vile s bazénem ve dvojlůžkových pokojích, snídaně, program, výlet člunem po okolí a místní průvodce. V ceně není zahrnuta letenka, cestovní pojištění a další strava (možnost vaření ve vile nebo využít místní restaurace)
650 
Zpět na vyhledávání

Ranní cvičení kundalini jógy – cvičení, relaxace a meditace

Aromaterapie ve spojení s jednotlivými čakrami – krátká přednáška a vůně

Snídaně ve vile

Volný program přes den – koupání v moři, v bazénu, výlety po okolí – k dispozici jsou auta, výlet motorovým člunem po okolí

Večerní meditace a pranajámy

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám