Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Relaxační týdenní pobyt s Ananda jógou s Ifetem

30.07. - 01.01.1970

RÁMCOVÝ RELAXAČNÍ PROGRAM


Programu se mohou zúčastnit všichni zájemci o jógu. Kurz bude veden podle Paramhansa Jóganandy a jeho žáka Sri Krijanandy a je určen pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé cvičence.

Program: jógové polohy, pranajamicke či dechové techniky, koncentrační či vizualizační techniky, energické cvičeni, práce s energii a čakrami, zpěv manter, kruhové tance.

Cvičení bude vedeno jako zdravotní tělesné a jógové cvičení. Kurz je určen dospělým, v zásadě zdravým jedincům a za svůj zdravotní stav je odpovědný každý sám. Připomínám, že na kurzu nebude přítomen lékař a kurz není určen pro zdravotně postižené jedince. V případě pochybností o svém zdravotním stavu a vhodnosti cvičení je nutná předchozí konzultace s lékařem. Náplní kurzu je cvičení jogy či zdravotní a tělesné cvičení venku i uvnitř, společné přednášky, programy a večerní besedy.


Se sebou: podložku na cvičení, polštářek, pohodlné oblečení na cvičení, přezůvky a také doporučují si vzít teplou deku na sezení a relaxaci. Volný čas bude možné využít k relaxaci nebo k procházkám po okolí.

HOTEL HARMONIE aneb rekreační středisko TEDEC: www.tedec.cz nebo www.hotel-harmonie-lanov.az-ubytovani.net/


Více info na www.anandajoga.cz/tydenni-pobyty-lete-v-krkonosich.aspx

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám