Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Radost v každodennosti

24.11.2018

Přijměte pozvání na jógový dýchánek, pro podzim jako stvořený, s Young living oleji. Dýchánkem vás provedou dvě krásné to ženy – Petra Špindlerová a Veronika Oríšková. Petra vás rozmazlí jemnou voňavou jógou pro radost, Veronika se podělí o rady pro každodenní praktické použití olejů.

Jemnou jógou pronikneme hlouběji do svého nitra, naladíme se na něj s použitím olejů, jak v difuzéru, tak přímo na tělo.

Řízený pohyb a dech vychází z našeho mozku. Ten je v dnešní době velmi zatěžován stresy, zaměřením na výkon apod. Důležitou části našeho mozku přímo spjatou s našim čichovým ústrojím je tzv. amygdala – centrum zodpovědné za paměť a naše emocionální reakce a hypothalamus, který řídí pocity hladu, žízně, reguluje naši teplotu a podílí se na emocích.

Pro podzimní období Veronika vybrala tyto oleje:
– Joy – radost – obdivuhodná směs, která probouzí v srdci radost, mysl ladí k prožitkům vyrovnanosti, spokojenosti a nadhledu. Duši léčí od hlubokých bolestí a zranění.
– Pomeranč – symbol svěžesti, radosti, čistoty a bezpečí
– Spearmint – jeho aroma uvolňuje emocionální bloky, přináší pocit rovnováhy a svěží pohody.

Další informace

Studio:Jógovna
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700 s variabilním symbolem 2018059. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_RADOST. Dále si prosím rezervujte místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou. Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA
990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám