Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Putování po čakrách Vishuddha

04.05.2019So 11:30 - 15:30

Připojte se k putování svým fyzickým, mentálním i emocionálním tělem a probuďte léčebný a (sebe)poznávací potenciál jógového seriálu o čakrách.

Pokračovat budeme vědomou prací s jednotlivými energetickými centry.

Vishuddha čakra symbolizuje umění naslouchat, sebeprosazení, sebevědomí. Je o komunikaci, vyjadřuje nalezení a vyjádření našeho autentické hlasu, naše pravé Já. Toto energetické centrum také určuje, zda se soustřeďujeme na svět kolem nás (extrovert), nebo více na svět vnitřní (introvert).

Nevyvážená krční čakra může mít za následek: inklinaci k lhaní, k depresím, Vyznačuje se strachem z komunikace, plachostí.

Vyvážená Vishuddha se projevuje: pravdomluvností, schopností se autenticky a jasně vyjádřit, uměním naslouchat, slyšením toho, co ani nebylo řečeno.

Kdy: sobota 4. května 2019 (11:30 – 15:30)

Kde: yogAlive, Mánesova 84, Praha 2 – Vinohrady

Cena: 700 Kč (rezervace po zaplacení částky na účet: 1334714016/3030

do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, svoje jméno)

Kontakt a přihlášení: alice@yog-a-live.cz

Počet míst omezen!

Dáša Vaďurová (36) : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

FCB: https://www.facebook.com/yinyangyogovna/

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám