Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Putování po Bali a Lomboku- karma yoga

08.02. - 23.02.2019Pá 12:00 - So 19:00

Hezký den milí přátelé,
zasíláme srdečné pozdravy a dovolujeme si vás informovat a pozvat na další dobrodružnou pouť, tentokráte po Bali a Lomboku.

Naše dcerka Natálka strávila přes tři měsíce na Bali a Lomboku, které nejen procestovala, ale kde vyučovala Anglický jazyk v chudé lombočské vesničce v místní škole. Za tu dobu navázala pevná přátelství a ty hodlá „použít“ k naší návštěvě těchto oblastí.

Na Bali navštívíme proslulé hinduistické chrámy, rýžová políčka, organic restaurant, dáme si jídlo v balijském „altánku“ (bruga), nechybí rafting na říčce tekoucí krásnou přírodou a výstup na klidnou sopku, z níž je nádherný výhled. Udivující je černý písek na pláži v Amedu, kde si dáme 2 oddychové dny, přičemž shlédneme vodní palác.

20 min. let z Bali na Lombok nás přesune na jih do Kuty, kde nás čekají rozlehlé a prázdné pláže plné slunce, výborných míst ke stolování a teplé moře ke koupání. V této jižní oblasti budeme mít příležitost navštívit surfařské vlny a dát si lekci s instruktorem, navštívit školu, kde Natálka učila a podpořit zdejší studenty svou přítomností a event.. finan. darem pro pomalu rozvíjející se školu.

Přesuneme se na malé ostrůvky Gilli, kde je šnorchlařský ráj a úžasné bydlení v eco domečcích. Výletem severněji na Lomboku si zajistíme návštěvu vodopádů pod sopkou a dech beroucí jeskyně.

Jelikož jsme věrni svému poslání, ani na této cestě nebude chybět praxe jógy a to karmayogy – altruistická pomoc pro druhé…podpora místní školy – projekt Škola v ráji viz. https://skolavraji.org/ , dovoz sbírky z ČR – dioptrické brýle a potřeby pro zdravotní ošetření místních českými dobrovolníky z řad zdravotníků – projekt DORRA https://www.dorra-doctors.cz/lombok-projekt/

Termín 8.2. – 23.2.
Odlet z Prahy, návrt do Prahy.
Skupina max.24 osob.
Nyní již jen 3 místa.
Celkové náklady cca 40 000 Kč včetně letenky.
Pokud vás naše pouť zaujala, zašleme vám podrobný program. Napište nám.
Těšíme se na společnou pouť exotikou,
Eva, Ivo a Natálka

Subham astu sarvadžagatam!
Šťastny, ať jsou všechny bytosti!

Další informace

Studio:Yoga Berkana
Podmínky rezervace:Napište nám, zbývají pouhé 3 místa a je vhodné ihned kupovat letenky! eva@berkana.cz
Poznámka k ceně:Cena se odvíjí taktéž od vaší útraty na Bali a Lomboku, avšak své finance máte pod kontorlou sami. Vše zařídíme, vy si však na místě paltíte sami ubytování, stravování a vstupy či dopravu.
40 000 
Zpět na vyhledávání

Program “putování” na Bali a Lomboku, taktéž dobrovolná pomoc organizaci Dorra a Škola v ráji na Lomboku, to vše dostanete na vyžádání mailem.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám