Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

PRUŽNÝ A PRUŽNĚJŠÍ aneb HYPERMOBILITA V JÓZE

12.02.2017Ne 9:30 - 14:00

Cvičení jógy bývá často spojováno s pružností a až zázračnou ohebností. Zatímco pro některé je nedostižnou metou, jiní se do jógy zamilují právě proto, že jsou jak z gumy a že jim „to tak nějak samo jde“. Řada studentů a instruktorů je hypermobilních a to, jak a co cvičí, jim někdy velmi pomáhá, jindy naopak ubližuje.

Jak ale poznáme, kdy se dokáží protáhnout svaly a klouby pohybovat v plném rozsahu a kdy se pohybujeme na úkor svých kloubů? Napadlo vás někdy, proč vás nebo vaše studenty krom prolomených loktů v kočce, psovi a stojce, prolomených kolen vestoje a tendenci k častému vymykání kotníků trápí i velmi nízký krevní tlak, chladné ruce a nohy, bolesti v bedrech a kříži při delším stání, problémy se štítnou žlázou, migrény, častá únava, přecitlivělost, podrážděnost, slabé zažívání nebo různá autoimunitní onemocnění?

mg_8043

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_HYPERMOBILITA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu.

Na semináři se dozvíte, jak spolu tyto příznaky souvisí a jak vám může jóga spolu s ájurvédou pomoci najít a respektovat hranice nejen v pohybu a spočinutí, ale i v myšlení, cítění a vztahování se k sobě i druhým.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám