Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prožitkový workshop jin a jang aneb hledání bodu harmonie

24.10.2015So 10:00 - 12:30
Prožitkový wokrshop, který si vytvoříme sami skrze své prožitky. A každý je bude mít jiné, to mi věřte. Hledání středu mezi protipóly. Hledání harmonie. Hledání opěrného bodu. Hledání prožitku mezi jin a jang. Mezi klidem a dynamikou. Mezi chladem a teplem. Mezi mužem a ženou. Mezi měsícem a sluncem. Mezi tmou a světlem. Mezi nocí a dnem.
Jangová stránka nás samotných je povahy aktivní, emoční, orientována vzhůru a ven. Je to část teplejší, položená k povrchu, zaměřená na úsilí, více mužská. Je to aktivita změny, pohybu a v tomto smyslu se díváme i na svět a sebe samotné – potřeba věci měnit tak, abychom je přizpůsobily svým představám. Jinová část je méně aktivní, chladnější, blíže k jádru věci, orientována k zemi, více ženská a smířená s věcmi tak, jak jsou. Jinová stránka v sobě skrývá soucit, něhu, mateřskou energii.
Workshop bude zaměřen prakticky, kdy projdeme skrze praxi jang k prožitku jin a okusíme jejich rozdílnost a možná nakonec zjistíme, že jeden bez druhého nemůžou být. Možná zjistíme, že potřebujeme obě polarity. Jak aktivitu, tak pasivitu. Jak zlost, tak klid. Jak den, tak noc. Jak muže, tak ženu.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:390,- Kč (studenti a mateřská)
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám