Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prožitkový seminář “JÁ JSEM”

19.08. - 01.01.1970

Učitelka kundalini jógy Ferial Moelaert a terapeutka Dagmar Eliášová spojily své zkušenosti a připravily pro Vás seminář, zaměřený na ženskou tématiku.

Dozvíte se, jak jste na tom s fungováním své intuice, vlastním sebevědomím coby žena a přijetím ženských a mužských energií. Kromě toho se naučíte řadu technik, které Vám napomůžou k zmírnění napětí každodenního života a vztahů. Dozvíte se, jak všechny tyto prvky zharmonizovat a zažívat lásku, štěstí, radost a naplnění svého životního poslání.

Máte pocit, že je to nemožné? Tak právě pro Vás je určen náš seminář. Přijďte se přesvědčit, že můžete být šťastnou ženou, která stojí pevně nohama na zemi a přitom má přístup ke své intuici a božské moudrosti.

Program:

Budeme cvičit kundalini jógu, za pěkného počasí v přírodě u řeky, naučíme se dechová a pohybová cvičení, zažijeme účinek konstelací, osvojíme si řadu zajímavých technik jak povzbudit a důvěřovat své ženské intuici, budeme zpívat, tancovat, plakat a smát se a spojovat se s Bohyní, kterou každá z nás v sobě nosí.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • D. Eliášová
  • Praha 4
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám