Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Projóguj se k meditaci- víkend v ústraní

22.10. - 24.10.2021Pá 15:00 - Ne 15:00

22.10.-24.10.2021 Projóguj se k meditaci- víkend v ústraní,  Statek Lozice, Lozice 32, 538 54 Lozice

Co je to meditace? Jak se „dělá“? Co přináší do života?

Jaké paralely má společné s jógou? A proč je třeba osvojit si jógu v hloubce, aby se mohl dostavit prožitek meditace, zážitku skutečné propojenosti a jednoty se vším živým?

Východiskem jógové praxe a života je kultivace takových tělesných, duševních a mentálních kvalit, které nás mohou přivést ke stavu, jenž nazýváme meditace.

Na tyto a jiné otázky budeme nalézat odpovědi v průběhu víkendového ústraní, které se uskuteční na překrásném místě vedeném citlivě tak, aby nám dovolilo nalézt útočiště pro prohlubující sebe praxi.

Na programu budou tělesná cvičení, ale také relaxace, práce s dechem, pozorností a nácvik technik introspekce. Čas věnujeme sami sobě v bezpečném, klidném a otevřeném prostředí. Bude dost příležitosti praktikovat nahlížení do sebe také o samotě.

A, protože ponory do nitra nám dávají zabrat, můžete se těšit na Petru Zemanovou, která bude po celou dobu pečovat o vaši harmonii prací s tělem. Petra nás provede introspekcí prostřednictvím intuitivního tance a po celou dobu bude k dispozici pro individuální (aroma) masáže.

Je se na co těšit… Pojeďte s námi.

Cena: 3.900 Kč (zahrnuje ubytování, stravu a lektorné)
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři:

Dáša Vaďurová – Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka – Dáša chápe jógu a také starodávné introspektivní techniky jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém.Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Více o Dáši na: www.yinyangyogovna.cz

Petra Pathrami Zemanová – Protancuj se k sobě a Dotekem k vnitřní harmonii – intuitivní tanec nás provede naším tělem blíže k hlubšímu vnímání naší duše. Více o Petře na: www.vilavemeste.eu

Pozn: U všech akcí změna lektorů vyhrazena.

 

STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrován/a a provedl/a jste platbu, na
workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději
14 dní před dnem konání (jde-li o jednodenní akci), respektive 21 dní (v případě vícedenních akcí), je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou

 

Další informace

3 900 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám