Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prodloužený víkend s ananda jógou v Jeseníkách

23.09. - 01.01.1970

Pojďme se nadechnout opět do krásného prostředí Jeseníků, čerpejme energii přírody. Hledejme soulad a propojení našeho těla s duchem přírody. Všude kolem nás je krásně, kochejme se pohledy do lesů, na vrcholky hor, nekonečné nebe a s vesmírem se propojme.

CO VÁS ČEKÁ:


Ranní meditace a rozcvičení na louce.


2 x denně cvičení jógy – cvičení bude obsahovat ásany, koncentrace na tělo a dech vzájemné propojení, relaxace. Zaměříme se na očistné dechy v Ánanda józe, dále orgánová sestava na očistění vnitřních orgánů, apod.


Páteční večer zažijeme s Ifetem zpěv manter, kruhový tanec.


Sobotní večer pohled na správnou životosprávu. Zdravá strava, správný příjem energie. Hlídejme si, co jíme s jakou chutí a láskou. Jídlo je energie, kterou dostáváme do těla naučme se dívat na jídlo jako na dar, každé sousto vnímejme, jak nás hladí uvnitř nenechme ležet zbytky jídla ve střevech a v žaludku. Učme se přijímat jídlo a věci tak jak přicházejí, neubližujme si. Vycházky do přírody hromadně, nebo dle vlastního výběru.


Polopenze vegetariánská strava – oběd si zajistí každý sám na výletech, u majitele chaty je možné objednat pstruhy jsou VÝBORNÉ.

CO VZÍT S SEBOU:


Karimatku, pohodlné oblečení na cvičení, na procházky a úsměv na rtech

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám