Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Příměstský tábor na Letné – Objevování Přírody

11.07. - 22.07.2016

Příměstský tábor na Letné s Petrou Matlachovou a Marií Březinovou

Tábor je určen pro děti ve věku 5 – 12 let

Náplň tábora bude složená z různorodých a pestrých aktivit zaměřených na poznávání přírody, rukodělnou tvorbu, bystření smyslů a pohybové dovednosti.

Každý den bude zařazena hodina jógy s prvky akrojógy, společné zpívání a pobyt venku. Využijeme příhodné lokace jógového studia Akasha, kde se bude tábor odehrávat. Studio sídlí přímo u Letenských sadů a nedaleko Stromovky, tedy dvou krásných a velkých pražských parků. Součástí týdenního tábora bude i jednodenní výlet. Užívat zeleň si můžeme i ve městě!

Čeká nás povídání o přírodě a zkoumání různých jevů, seznámení s elementy, akční hry v terénu, slackline, výprava ke studánce, aktivity zaměřené na rozvoj komunikace, výroba hudebních nástrojů a užitečných drobností, zdobení prostoru i našeho těla, příprava zdravých dobrůtek a další zajímavosti. Součástí programu je také celodenní výlet.

Program sestavily  lektorky na základě zkušenosti, že přímý kontakt s přírodou, jejíž jsme součástí, a naladění na naše vnitřní potřeby vede k harmonickému celku, který rozvíjí a naplňuje náš život.

Současný svět je často jednostranně zaměřený na technologický pokrok a klade důraz na výkon. Na našem táboře bude hrát výkon jen vedlejší roli. Více se zaměříme na rozvoj vnímání a vzájemné porozumění, uvolnění, radost z přítomného okamžiku a hledání hlubšího naplnění. Oba dva týdny půjdeme společně cestou her a zážitků. Věříme, že i pro vaše dítě bude tento přístup obohacením.

Zaměření obou týdnů bude podobné, ale jednotlivé aktivity se budou lišit, takže je možné přihlásit děti na oba dva termíny a přitom stále budou zažívat něco nového.

Každý den začínáme program v 9 hodin (příchod dětí od půl 9) a končíme v 16,30 (vyzvednutí dětí do 17h).

Registrace ZDE

Cena zahrnuje:

  • 3 jídla denně (dopolední a odpolední svačina, oběd). Jídlo bude připravené dle zásad zdravé výživy, bude pestré, z kvalitních surovin a vegetariánské. Pokud má Vaše dítě nějakou zvláštní dietu (bezlepkovou, bez laktózy atd.), dejte nám prosím vědět, věříme, že Vám budeme schopni vyjít vstříc.

  • celodenní pitný režim

  • lekce jógy

  • materiály a pomůcky na hraní a tvoření

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Petra Matlachová a Marie Březinová
3 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám