Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Přednášky a semináře České akademie jógy

07.08.2013St 8:00 - 8:00

V rámci kurzů Č.A.J. – studia jógy 1.třídy (mezinárodní lektorská / trenérská licence) na Fakultě těles.výchovy a sportu University Karlovy v Praze hodláme zpřístupnit pro hosty cykly přednášek a seminářů (i jednotlivě). Tyto předměty nabízí ucelené vzdělání v józe na vysoké úrovni.

V letošním školním / akademickém roce to jsou předměty:

  • Jógová filosofie s PhMr.Rudolfem Skarnitzlem – vynikající a svou hloubkou nedostižné přednášky našeho předního znalce jógové filosofie
  • Anatomie v józe s Mgr. Jiřím Čumpelíkem, PhD. – semináře (tedy teorie i praxe v jednom), výborné spojení znalostí pohybu, jógy, fyzioterapie a anatomie dělá z jeho seminářů ojedinělou dílnu na opravu našich těl i duší :-))
  • Fyziologie řízeného pohybu s doc. Františkem Vélem– odborník který vyučuje fyziologii a fyzioterapii na FTVS a zároveň má dlouholeté zkušenosti s jógou (podílel se i na lékařském výzkumu stavů a změn, navozených jógovými technikami) nám předvádí neuvěřitelnou paletu znalostí a spojitostí.

Přednášky těchto tří předmětů budou zahájeny na kurzu TŠ 1 ve dnech 15.-17.října 2009 na FTVS UK v Praze Vokovicích (na Evropské třídě).

Ve čtvrtek 15.X. od 17.00 do 20.15 hod. – Jógová filosofie, R.Skarnitzl

V pátek 16.X. od 13.45 – 17.00 hod. – Anatomie v józe , J.Čumpelík

V sobotu 17.X. od 9.00 do 12.15 hod. – Fyziologie říz.pohybu, doc. F.Véle

Tyto časy ještě nejsou definitivně schváleny, budou potvrzeny

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám