Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Přechody a vinyasy – Budování síly v První Sérii ashtangy

13.05.2018Ne 10:00 - 12:30

V dubnu a květnu 2018 v Shala Prague učí mysore program KPJAYI autorizovaná učitelka (level 2) Lisa Ogletree (USA).

Lisa je zkušená učitelka a dlouholetá praktikantka ashtangy. Lisa byla u vzniku Miami Life Centre, když toto místo Tim s Kino zakládali. Ze začátku jim asistovala a několik prvních let se od nich učila jak učit. Postupem času, když byla autorizovaná, u nich učila samostatný mysore program až do roku 2014. Z této zkušenosti získala skvělé základy pro učení a vlastní praxi. Poté se odstěhovala do Thajska, kde učila ve známém ashtangovém retreatu The Yoga Retreat Koh Phangan a dále cestovala a učila workshopy a mysore programy mezinárodně.

Náplň workshopu: Podrobné prozkoumání pozic chaturanga dandasana, urdhvamukha shvanasana (updog), adho mukha shvanasana (downdog) a zaměření se na použítí síly na správných místech pro integrální provedení těchto pozic. Objasníme si jak provádět vinyasy, jaké svaly a části těla při jejich provedení zapojit tak, abychom budovali sílu pro proskoky. Dalším komplexním, často odsouvaným pohybem bude chakrasana (kotoul vzad), ukážeme si bezpečný a korektní způsob jejího provedení, aby nebyla většina váhy na krční páteři, a naučíme se ji provádět plynulým způsobem. Poté probereme přechody z bhuja pidasana a supta kurmasana a zaměříme se na zapojení síly, kterou tělo potřebuje pro správné provedení těchto náročných vinyas. Na závěr sirsasana (stoj na hlavě), analýza pohybu, naučíme se jak přenést váhu z hlavy do ramen a rukou.

Workshop je součástí celovíkendové série workshopů, celý víkend je možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

Neděle 13/5, 10:00 – 12:30

Cena: 880 Kč (€35)

Zvýhodněná cena early bird price za celý víkend – 3 workshopy 2.150 Kč (€85) při platbě do 5/5.

Lektorka: Lisa Ogletree (KPJAYI authorised level 2)

Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz/rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu.

English version: www.shala.cz/akce

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Lisa Ogletree (USA)
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz/rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu.
Poznámka k ceně:Zvýhodněná cena early bird price za celý víkend - 3 workshopy 2.150 Kč (€85) při platbě do 5/5.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám