Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pranayama & meditace

28.02.2016
Jednodenní seminář, který je úvodem do psychologie/filosofie jógy, vstupem do harmonizačních a meditačních technik vhodných pro člověka žijícího životem středoevropana.Jóga jako kultivace vnitřního prostoru, praktická psychohygiena napomáhající žít život a prožívat vzájemné vztahy s větší radostí a porozuměním.
Seminář je určený všem, kdo cvičí jógové ásany (jakýkoliv styl) a chtějí zasadit své cvičení do širších souvislostí, případně se zorientovat v jógové psychologii či začít s jemnějšími technikami – pranayamou a meditací.
Namátkou z témat – člověk & svět z pohledu jógy, dualita-já-nejá-stín, řeč nemoci, sny, dechové a harmonizační techniky- předpoklady, proces, pranayama & meditace.

Absolventi mohou následně navštěvovat pravidelné středeční lekce jemné pranayamy & meditace.

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky a úhradě zálohy 200 Kč do 4 pracovních dnů. Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce zadejte své jméno, druh kurzu (pranayama a meditace) a termín, na který se hlásíte. Záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná. Zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše.
1 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám