Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prana Yoga Workshop

03.04.2016Ne 15:00 - 17:30

“Všichni by chtěli zázraky, ale nikdo v ně nechce uvěřit.” Lewis Carroll, Alenka v říši divů

Další z volné série pránických workshopů vás pozve za zrcadlo. Do prostoru, který v sobě všichni máme, jen mu zřídkakdy plně důvěřujeme. Je totiž pohodlnější a zdánlivě i bezpečnější následovat vydrezůrovanou mysl k naučeným a tisickrát ozřejmeným stereotypům. Výsledky jsou, v józe i v životě, žalostné – pohybujeme se ve vězení vlastních, nebo dokonce cizích, domněnek, limitací a … imitací.

Přitom svět “za zrcadlem” existuje. Je. Čeká, až k němu obrátíte pozornost, aby mohl váš život nadlehčit, in-spirovat, proměnit. Prana Yoga Workshop bude opět pracovat s energiemi, těmi uvnitř i vně. Mimo hranice jógovych konceptů a obchodních značek vám umožní nahlédnout v sobě zapomenuté a potlačené. Přijďte se u-volnit, u-vědomit, přijďte se zažít takoví, jací opravdu jste.

Pomoci tradičních i netradičních jógovych technik (ásana, pranayama, mudra, bandha, hlubinná relaxace a koncentrace..) vypneme společně autopilota urputné mysli a vydáme se na výpravu do neznámého Známa. Za zrcadlem na vás čeká příliv energie, nepodmíněné spokojenosti, zdraví a kreativity… Šťastnou cestu!

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Prána Jógi (Petr Ulrych)
Podmínky rezervace:platba: záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „prana_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; registrace: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám