Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prana Vashya Joga

04.12. - 01.01.1970

Další seminář pod vedením Petra Smila, zkušeného lektora působícího v Praze. Po úvodních začátcích s hathajógou začal od roku 2002 cvičit dynamickou Ashtanga Vinyasa jógu, která jej časem dovedla do Indie.
Tam cvičil pod vedením několika jihoindických učitelů, aby nakonec zakotvil u Vinaye Kumara, který jej seznámil s Prana Vashya jógou. Ta se okamžitě stala srdcovou záležitostí. Od té doby se do Indie pravidelně vrací, přestože je ve své praxi stejnou měrou inspirován i západním přístupem ke spiritualitě a jinými duchovními směry.

program :
9.30 – prezence
10.00-13.00 -workshop

Seminář je určený všem zájemcům, kteří už jógové pozice nějakou dobu cvičí a mají alespoň částečně rozhýbanou páteř. V první části semináře se budeme nejdříve věnovat krátce teorii a základní diagnostice páteře a kyčlí a zdravotním aspektům tak, abychom pochopili jak souvisí flexibilita páteře se středem těla – kyčlemi a postavením pánve. Dalších 90 minut pak věnujeme postupnému uvolňování kyčlí, ramen a nakonec i páteře tak, abychom prohloubili flexibilitu páteře do záklonových pozic. Dech a vědomá pozornost otvírají brány vedoucí k hlubinám ducha. Platí to nejen pro cvičení ásan, ale i pro další jógové techniky, které mohou být logickým pokračováním započaté jógové praxe.

iontové nápoje + občerstvení v ceně
! Závěrečné slosování vstupenek o CD !

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Šárka Majdová
  • Brno
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám