Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Poznej sílu Kundalini jógy

06.01.2019Ne 10:00 - 13:00

Zveme vás na seznámení s Kundalini jógou, která kombinuje fyzické cvičení, dýchací techniky, meditace, mantry a relaxace.

Kundalini jóga je jóga vědomí, to znamená, pracuje s vědomím člověka a jeho vnitřní energií. Je to technika, při které zkoumáte sami sebe, probouzíte vnitřní sílu a kreativní potenciál. Efektivním využitím svých vnitřních zdrojů můžete v životě dosáhnout čeho chcete, být šťastnější a spokojenější.
Speciální cvičební sestavy (krije), harmonizují nervovou soustavu a endokrinní systém, zvyšují pružnost páteře, povzbuzují látkovou výměnu a krevní oběh. Fyzické cvičení a dechové techniky (pránajáma) jsou základ fyzického i psychického zdraví organismu. Meditační techniky pomáhají ztišit mysl a vědomě pozorovat myšlenkové pochody a procesy. Meditace a práce s myslí je doprovázena zvuky, recitací manter, vizualizací a dechem. Podporují pozitivní přístup k životu, radost, kreativitu a vitalitu. Spojte se se svým tělem, srdcem, duší a žijte život podle svých představ v lásce, harmonii a beze strachu.

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (5)
Instruktoři:
  • Marcela Rešlová
780 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám