Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozice v sedě II- workshop

07.10.2017So 11:00 - 13:00

Cyklus workshopů Seznámení s ashtangou je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé studenty a je strukturovaný jako úvodní přiblížení tohoto systému.

Podrobně si vysvětlíme základní pozice včetně různých modifikací pro studenty se zraněními a zdravotními komplikacemi. Studenti získají přehled o základech filozofie (8 větví jógy), správném dýchání (ujjayi), jednotlivých vinyasách (přechody mezi pozicemi), pranayamě a meditaci. Workshop vás připravý pro samostatnou praxi v mysore stylu.

Navazující workshopy, které pokryjí První Sérii ashtangy. Workshopy, přestože na sebe rámcově navazují, jsou samostatné celky a proto nevadí, pokud se nemůžete zůčastnit všech.

POZICE V SEDĚ II.

V tomto workshopu navážeme na předcházející workshop a probereme zbývající pozice v sedě včetně Janu Srishasana A, B, C, Marychiasana A, B, C, D a Navasana společně s odpovídajícími vinyasami v různé pokročilosti provedení.

sobota 7/10, 11:00 – 13:00
cena: 400 Kč
lektorka: Kristína Jakubíková

ZÁVĚREČNÉ POZICE

Do konečné části kterékoliv série ashtangy patří Urdhva Dhanurasana (most), Sarvangasana až Uttana Padasana (svíčka a s ní související ásany) a Sirshasana (stoj na hlavě).

říjen 2017 (termín bude upřesněn)
cena: 400 Kč
lektorka: Kristína Jakubíková

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Pro rezervaci místa uhraďte 50% částky (200 Kč) převodem na účet číslo 319015001/5500.vodoznak-den3

Další informace

Instruktoři:
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám