Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozdravy slunci aneb Od rozcvičky k rituálu

12.11.2016So 9:30 - 12:00

Snad není člověk, který „zavadil“ o jógu a neznal by pozdrav slunci. Pozdravů slunce je celá
řada, stejně jako možností, jak je provádět. V tomto prakticky orientovaném semináři si ukážeme, jak pozdravy slunci provádět tak, aby měly hlubší rozměr než „pouhé“ protažení těla a jeho přípravu na další cvičení. V pozdravu slunci oživíme všechny nosné prvky praxe ásan od dechu přes střed těla až po drišthi (zaměření pohledu). Postupně jej budeme zvědomňovat a zjemňovat, až celé „ladění“ završíme využitím vibrací pranavy Óm a slunečních manter.

O Martinovi:
Ahoj, jmenuju se Martin.
Celé tohle je výsledkem takového životního experimentu, co se stane, když se normální člověk nenaplněný životem potká s „jógou“ a dá jí šanci. Ten hravý experiment dále probíhá. Jógové cvičení mi pomohlo v tom nejzásadnějším: jak být šťastnější a spokojenější. Tuhle zprávu chci předat dál.
Neslibuju, že se budou dít zázraky, na to jsou potřeba dva. Bez vlastního vkladu úsilí a snahy to nejde. Taková jsou pravidla hry. Ovšem, když se zadaří, výsledky stojí za to.
Krásný den!

Workshop s Martinem Wagenknechtem01 stunning-sunrise

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_POZDRAV_SLUNCI + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu. REZERVACE: https://jogovna.isportsystem.cz/
550 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám