Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozdravy slunce se zpěvem manter

26.11.2017Ne 14:00 - 17:00
Cílem tohoto workshopu je hlubší seznámení s tradičními verzemi pozdravů slunce a jejich správným fyzickým provedením. Propojíme je se zpěvem manter a zesílíme tak i jejich vliv na naši mentální úroveň.

Pozdravy slunce jsou základním principem hathajógy, protože v sobě spojují v jediné krátké sestavě mnoho významných principů a blahodárných účinků jak pro naše tělo, tak i pro naši psychiku. Protáhneme s nimi celé tělo, rozproudíme krev, uvolníme emoce, aktivujeme všechny čakry a připravíme tak naše tělo na přesun do náročnějších asán. V našem setkání se budeme učit správné provedení jednotlivých pozic, klidnější a dynamičtější přechody mezi nimi, vnímání energie a také zapojení našeho dechu.

Při řádném cvičení tradičních pozdravů slunce se také zpívají mantry. Mantra je léčivou a mocnou čarodějkou, léčitelkou, kterou uvolníme mnohé, nejen hlas, hlasivky, krk či krční čakru, ale zároveň se prozpíváme z našich emocí a propojíme dech, zvuk a pohyb. Celé tělo je pak mnohem více uvolněné.

V rámci celého workshopu obdržíte i užitečné informace, proč jsou tyto pozdravy tak léčivé, něco z historie jógy, filozofického pojetí pozdravů slunci a dozvíte se něco i o mantrách a jejich účinku.

Seminář je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří jógu praktikují pravidelně.

Další informace

Studio:Dům jógy Vinohrady (9)
Instruktoři:
  • Kateřina Kostková
780 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám