Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Power jóga víkend s Veronikou Hrabákovou a CK FIT

08.09. - 10.09.2017Pá 14:00 - Ne 12:00

Power jóga víkend s Veronikou Hrabákovou a CK FIT, Orea Resort Sklář****, luxusní hotel v Harrachově. Ve dnech: 8. 9. – 10. 9. 2017 se můžete těšit na 5 lekcí různých stylů jógy: Jemná ranní jóga, Partnerská jóga, Powerjóga, zaměření na pevný střed.

Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, tel. 775 174 705, veronikahrab@centrum.cz, http://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/.

Ubytování: luxusní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkónem, fénem, satelitní TV, WiFi zdarma.
Další vybavení: bazén, sauna, pára, vířivka, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště.
V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí (forma bufetu), jógový program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

Další informace

Instruktoři:
  • Hrabáková Veronika Mgr.
Poznámka k akci:Pobyt začíná příjezdem po 14. hod a končí v neděli ve 12 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících.
Poznámka k ceně:V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí (forma bufetu), jógový program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

5 lekcí různých stylů jógy: Jemná ranní jóga, Partnerská jóga, Powerjóga, zaměření na pevný střed.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám