Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Povídání o Srí Lance s Romanem Grebeníčkem

11.11.2018Ne 14:00 - 16:00
Roman Grebeníček (52 let) – Bydlí v Mníšku u Liberce a fotí aktivně více než 10 let. Jizerské hory jsou sice jeho hlavním fotografickým tématem, ale v posledních letech se stalo jeho druhou vášní cestování. Většina jeho fotografií vzniká ze „sedla“ kola. Spojení cyklistiky a fotografování přineslo do jeho života další rozměr. K jeho oblíbeným zemím, které procestoval na kole, patří mimo jiné Kanárské ostrovy, řecké ostrovy, severní státy Afriky, Vietnam a naposledy Srí Lanka. Poslední zmiňovanou zemi procestoval na kole v letošním roce, je to země plná kontrastů, památek, vůní a chutí, skvělých lidí, jídla a slunce … a samozřejmě i s nádhernou cyklistikou (ujeto 1.339 km a 11 km převýšení).
S poutavým a vtipným Romanovým vyprávěním a fotografiemi ze Srí Lanky se můžete setkat ve studiu Jóga Bedřichov, 10. 11. 2018 od 14 hod., v modrém jógovém sále.
Rezervace na https://uko.isportsystem.cz/
Roman se vzdal svého honoráře pro dobrou věc a tak celou částku vybranou na vstupném, věnuje malému Matyáškovi, který trpí cystickou fibrózou na jehož konto se snažíme pomocí vás pravidelně přispívat.
Cena 300,- Kč / os.V ceně malé občerstvení

Další informace

Studio:Jóga Bedřichov (0)
Instruktoři:
  • Roman Grebeníček
Podmínky rezervace:Rezervace na https://uko.isportsystem.cz/
300 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám