Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

POSLEDNÍ MÍSTO Velikonoční jógový pobyt na Srí Lance

11.04. - 22.04.2017

Krásná vila se nachází v zahradě s tropickou zelení a to přímo u břehu zátoky Indického oceánu. Oblast je velmi klidná, považována za oázu klidu. Z objektu je nezaměnitelný výhled na oceán, nejkrásnější je zde především západ slunce. V dálce je možné spatřit starou holandskou pevnost s majákem historického města Galle.

Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů a nově také přistavenou vedlejší vilu, která nabízí 3 dvoulůžkové pokoje. Oba objekty jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou. 5 minut od ubytování se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach. Pokoje v rezidenci jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a je zde možnost přistýlek. Objekt nabízí dvě terasy stvořené pro cvičení jógy – východní a západní a obývací pokoj s barem.

V ceně ubytování je snídaně (vajíčka, chléb, máslo, džem, ovoce, káva, čaj). Po celou dobu pobytu bude probíhat 2 x denně cvičení jógy při východu a západu slunce na terase pod vedením Veroniky Carmanové. Na místě možnost zajištění veškerých výletů po Srí Lance.

Pláž Unawatuna Beach, která je vzdálená 5 minut od rezidence patří k nejkrásnějším na Srí Lance. Pláž nabízí nádherné koupání, možnost šnorchlování, potápění, rybaření a projížďky a výlety na loďkách. Přímo na pláži se nachází bezpočet restaurací a barů s výbornou kuchyní. Lehátka u restaurací jsou zdarma k použití.

Blízké okolí: Vila se nachází v jižní části Srí Lanky ve středisku Unawatuna, nedaleko historického města Galle. Unawatuna je vesnička na pobřeží s písečným zálivem a korálovými útesy. Můžete zde nakoupit místní řemeslné výrobky (dřevěné masky, šperky, kožené tašky), ale také čaje, koření či pohlednice. Hlavní město Colombo je od vily vzdáleno 120km a letiště 150km. Rádi Vám zajistíme transfery z letiště do vily a zpět (za příplatek), jakožto také řadu poznávacích výletů přímo od objektu.

Více o cenách a ubytování ZDE

Další informace

Instruktoři:
29 480 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám