Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Poslání novodobé ženy Bohyně a tajemství Schumannovy frekvence

20.05.2017

V salónu Ayurveda Beauty se dne 20.5.2017 od 10 hodin dopoledne uskuteční celodenní seminář na možná nejaktuálnější současná témata.

Seznamte se osobně se dvěma velkými jmény alternativní scény:

Rumen Ivanov – jasnovidec

Veronika Kantová – terapeutka radiestézie

Rumen Ivanov patří k nejlepším jasnovidcům současnosti. Pochází z Bulharska a působí v České republice. Rumen je jedním ze dvou osobních žáků bulharské jasnovidky Vangy (Vangelia Pandeva Dimitrova), která ho naučila používat jeho dar a seznámila ho se všemi alternativními světy a jevy. Kromě jasnovidectví je Rumen i vynikající diagnostik a terapeut.

Veronika Kantová je především vynikající diagnostička a terapeutka s velkým talentem nejen v oblasti SRT, ale obecně v léčení a práci s energiemi.

Současně se zaměřuje na probouzení ženy Bohyně v nás.

Program:

10-13h Veronika Kantová:

„Jak uvést do rovnováhy mužskou a ženskou energii a jaké je poslaní novodobé ženy“

Posláním ženy je být energetickým katalyzátorem muže a svou vnitřní moudrostí a trpělivostí ho vést k rozhodnutím, která posilují jeho mentální, emoční i materiální a finanční stabilitu. Pouze muž, který prožívá vnitřní stabilitu, může manifestova i stabilitu finanční a materiální. U ženy je třeba neustále vyrovnávat zejména její emoční stabilitu, která zajišťuje schopnost setrvávat ve svém středu – ve své posvátné ženské síle –  a být tak stabilním vedením pro muže, kteří jsou nyní schopni se otevřít pouze láskyplným, moudrým a vyrovnaným ženám.

Moudré ženy se nepyšní tím, jak si již se vším poradí samy bez přítomnosti muže, ale naopak dávají najevo svou ženskostí, že jedině muž může být dokonalým komplementem pro jejich tvořivost. Jedině muž, který je toho hoden, může dokonale podpořit a vyvážit ženu v jejím posvátném ženství.

Pozvěte do svého života všechny muže, kteří jsou hodni vyvážit vaši Bohyni svou komplementární energií.

13-14h Ájurvédsky oběd

14-16h Rumen Ivanov

„Co je to Schumannova rezonance/frekvence a jak nás ovlivňuje?“

Je to frekvence, ve které kmitá elektromagnetické pole nad zemským povrchem pod ionosférou. Někdy se těmto frekvencím říká „tlukot srdce planety“. Základní hodnota Schumannovy rezonance se blíží 7,5 Hz. Někdy se uvádí hodnota 7,83 Hz.

Říká se, že Schumannova frekvence „ladí“ s alfa a theta vlnami lidského mozku, takže její zrychlení může být důvodem, proč často míváme pocit, že čas zrychlil a události a změny v našich životech se odehrávají rychleji.

Tyto nové rezonance přirozeně korelují s lidskou mozkovou aktivitou. Znamená to tedy, že se měníme. Schumannova rezonance může být dokonce formou, kterou sama planeta komunikuje s lidským vyšším vědomím.

V Schumannově frekvenci také zní posvátná indická slabika Óm, která se vyskytuje ve všech hinduistických a buddhistických mantrách. I věda potvrdila, že tato frekvence je základním předpokladem fyzického i psychického zdraví člověka.

16-17h Individuální dotazy pro jasnovidce

Další informace

Studio:Ayurveda Beauty Spa (1)
Podmínky rezervace:Rezervace emailem nebo telefonicky.
Poznámka k akci:Kapacita je omezené na 10 osob. Je nutné vzít si karimatku nebo polštářek.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje ájurvédský oběd.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám