Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ponor do Yinu

07.03.2018St 18:15 - 19:15

Jin jóga je hluboká uvolňující praxe, která přesahuje svalovou pružnost a proniká do tenzí vytvořených kolem kloubů, šlach, a fasciální tkáně. Prodloužená doba setrvání v této transformační praxi umožňuje pojivovým tkáním uvolnit napětí, zaktivovat regenerační schopnosti těla, umožnit průchodnost energie a oživit tím pohyblivost.

Jedná se o styl jógy, který doplňuje jakékoliv fyzicky náročné cvičení nebo stresující životní styl.

Jinová jóga pracuje s tématem sebe-přijetí, důvěrou a odevzdáním se. Může se tak stát, že opadnou neužitečná brnění, napětí, kontrola a strachy. Je to hloubkový proces otevíraní se vlastnímu potenciálu.

Lekce doprovází uklidňující hlas lektorky, uvolňující hudba, aromaterapie a plamínky svíček.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:rezervace lekcí přes rezervační systém studia
Poznámka k akci:„Jóga vás zavede do přítomného momentu, jediného místa, kde život existuje.“
210 
Zpět na vyhledávání

Poselství tradičního přístupu jógy vnímám jako unikátní a individuální cestu sebepoznání. Jde o velmi osobní sebe-prožitky a procesy odehrávající se v nás, zatímco dobrodružně putujeme vnitřním prostorem. Protože jak uvnitř, tak vně :).
Nazvala bych to Navracení se k autentickému, pravému Já, k naší ryzí esenci.

Vlastní praxe nás vede do míst, kde se setkáváme sami se sebou a my si pozorováním zvědomujeme své aspekty a struktury, na základě kterých fungujeme. Kladu pozornost na to, aby náš probuzený Dech vedl pohyb.Aby nás rozvlnil a zprůchodnil. Aby se uvědomění a spirituální prožitky plně sjednocovaly s každodenností. I to dělá jógu jógou, protože jejím posláním je Spojovat.

Není mnoho tak ucelených a holistických nástrojů k transformaci a osobní expanzi, jakou je právě jóga. Proto ji miluji a mou radostí a vášní je zabývat se jí, žít ji a otevírat se tak moudrosti těla a řece života.

 

Srdečně Vás zvu na společná obohacující setkání!

So´HamPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám