Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pokračujeme s meditací

19.05.2018So 10:00 - 14:00

Bez cesty do nitra není žádného sebepoznání. Bez sebepoznání život nemá význam.

Pouze ve chvílích, kdy se ztišíme, můžeme zaslechnout náš vnitřní hlas. Tam někde uvnitř vzadu už dávno víme, co je pro nás dobré.

Meditace a mantrajóga jsou dva různé způsoby, jak na chvíli zastavit své myšlenky, vandrování z minulosti do budoucnosti, nejrychlejší cesta k našemu srdci a oddání se vyššímu vedení. Jsou také způsobem, jak se nenechat ovládat vnějšími okolnostmi, jak zvýšit svou energii, soustředění, nastartovat samoléčivé schopnosti organismu, a budovat postoj pozorovatele, který nám pomáhá řešit každodenní situace.
Mantrajóga je nejspolehlivějším způsobem, jak otevřít naše srdce a podpořit důvěru v to, že se věci dějí, jak mají a pro naše dobro.
Pravidelná meditační praxe a zpěv/recitace manter mají moc vám od základu změnit život.

Tento workshop je pokračováním workshopu JAK ZAČÍT S MEDITACÍ”.

V případě alespoň částečných zkušeností s meditací je možné se workshopu zúčastnit I bez předchozí účasti na úvodu do meditace.
V první části nás čeká praxe specifické meditace na kontrolu emocí a vysvětlíme si praxi meditace vipassaná. V druhé části si vysvětlíme význam a intonaci některých nejčastějších a nejsilnějších manter.

Kontraindikace: Aktuální bakteriální či virová infekce, panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, hraniční poruchy, epilepsie.

Další informace

Studio:Jógovna
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018012. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_POKRACUJEME_S_MEDITACI+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

Program: 

10:00 – 10:45 Jógová praxe. 

10:45 – 12:00 Meditace Vipassana I + II 

12:00 – 12:30 Pauza 

12:30 – 13:30 Balijská meditace – kontrola/práce s emocemi 

13:30 – 14:00 Mantry. Praxe.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám