Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

PODZIMNÍ WELLNESS VÍKEND BUCHLOV

04.11. - 06.11.2022Pá 15:00 - Ne 12:00

KOUZELNÉ PROSTŘEDÍ HOTELU BUCHLOV V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ BUCHLOVSKÝCH HOR JEN PÁR METRŮ OD PROSLULÉHO HRADU      

Cvičebně-relaxační wellness program v prostorném hotelovém areálu obklopeném loukami a lesy v samém centru přírodní rezervace Chřiby. Areál vznikl přebudováním hospodářských stavení náležících původně k samotnému hradu Buchlo. Atraktivní okolí je prošpikováno turistickými a cyklistickými trasami, které Vás dovedou k nejzajímavějším místům a památkám .

Víkendový cvičebně-relaxační program zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů.

 

Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na:  www.hotelbuchlov.cz .  Hotel nabízí kvalitně vybavené 2-4 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením a krásným výhledem do okolí, některé s  možností posezení na vlastní venkovní terase či balkonu či s kuchyńkou,  Cena za ubytování se snídaní 2.690,-Kč/os./víkendový pobyt . Ubytování  zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová.

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Cena za ubytování 2.690 Kč/víkend


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám