Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

PODZIMNI WELLNESS FESTIVAL SAMSARA

20.11. - 22.11.2020Pá 15:00 - Ne 12:00

FESTIVAL JÓGY, BODY AND MIND A TANCE ZAHRNUJÍCÍ AŽ 15 LEKCÍ ZA VÍKEND POD VEDENÍM      5 LEKTORŮ PROBÍHAJÍCÍ NA SAMSAŘE  NEDALEKO OD BRNA. STATEK SAMSARA  – to je stylové prostředí, velkorysý sál, luxusní wellness, vše originální a kouzelnou atmosférou umožňující vyladit naši  tělesnou kondici i duševní harmonii.

Dovolujeme si vás pozvat slovy jedné z našich účastnic:

“Milé jogínky a sportovkyně, se Šárkou Majdovou si vždy výborně zacvičíte, ale i pohladíte svoji duši. Perfektně vedené hodiny v příjemné atmosféře. Musím doporučit pobytové akce, zejména FESTIVALY SAMSARA. Krásné prostředí umocní důkladné posílení i protažení těla, které je obohaceno o další vjemy. Spiritualita a duchovnost se spojí s fyzičnem a aroma či musikoterapii. Takže víkendový pobyt, přesně takový, jak očekávám, když si chci udržet svoji kondici a odpočinout i mentálně. Moje hodnocení – 5 hvězdiček!”                      Lubica

 

UBYTOVÁNÍ:  Cena ubytování se snídaní činí 1.890 Kč /osoba/víkendový pobyt ve 2 nebo 3-lůžkových pokojích nebo 2.090,-Kč ve VIP apartmá pro 4 osoby  V nabídce nepřehlédněte možnost využít za poplatek unikátního saunového WELLNESS centra, které zahrnuje finskou a parní saunu, vířivku a stylovou relaxační zónu i s venkovní terasou. Info o ubytování a kulinářských specialitkách a dalších službách  naleznete na  : http://www.penzion-samsara.cz/.

Samsára – v sanskrtu znamená „neustálé putování“ či „kruh života” je označením pro koncept znovuzrozování známý v hinduismu a buddhismu. Koloběh stále nových a nových životů je považován za strastiplný, únik z něho je možný prostřednictvím poznání pravé skutečnosti. Zkusme se společně vykročit na cestou vysvobození a věčného štěstí, který hinduisté označují mókša a buddhisté nirvána. Těšíme se na Vás!

Další informace

Instruktoři:
  • Šárka Majdová + Ivanka Sekeráková + Simča Čuperová + Zdeňka Musilová + Natali Ondříšková
Poznámka k ceně:cena 1.690 Kč /víkendový cvičební program + ubytování 1.890 Kč/víkend
1 690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám