Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Podzimní Jóga víkend na statku Újezd

28.10. - 30.10.2016

Srdečně Vás zveme na říjnový prodloužený jóga víkend, který se tentokrát bude konat na pronajatém velice útulném statku Újezd u Klatov www.statekujezd.cz s krásnou velkou společenskou místností s kamny postlanými polštářky. V areálu je švédská lázeň, sauna a výhled do nekonečných lesů v oblasti pošumaví.

Jógovat budeme dvakrát denně. Jednou si dáme cca hodinové ranní flow a večerní cca dvouhodinovou jógou, která bude zahrnovat pranajámu, asány se soustou pomůcek, vysvětlování zaměřené na detaily postavení těla a zkoušení asán v korektním provedení, které má naprosto ohromující účinky na tělesné (in)dispozice. Budeme zkoušet různé pokročilejší asány stejně tak se zaměříme na spravné provedení těch základních. Na závěr nebude chybět dlouhá levandulí provoněná relaxace.

Můžete se těšit na soukromý prostor, kde si budeme vařit podle našich představ v rámci vegetariánské stravy (surovin, receptů i nápadů bude spoustu), večerní posezení nad vínkem, procházky a výklady tarotu a možná se dočkáme i kyvadla. Dostupné budou i omalovánky s barvičkami a pro čtenářky literatura o józe, astrologii, aromaterapii a dalších podobných odvětví. Pro zájemce o výrobu domácí kosmetiky, je doporučeno si přivést maličké nádobičky. Budeme vyrábět domácí deodoranty, zubní oleje atp.

Každý, kdo by měl zájem přispět svou troškou do mlýna, je naprosto vítan!

Další informace

Studio:Sandha Jóga Studio (0)
Instruktoři:
  • Lenka Nová
Podmínky rezervace:telefonicky, emailem a platba převodem nebo hotově nejméně 24 hodin před zahájením akce.
3 300 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám