Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pobytový seminář s jógou, tantrou a meditacemi jen pro ženy v Jizerských Horách

11.05. - 13.05.2018Pá 16:00 - Ne 14:00

Čeká nás intenzivní jarní zážitkový seminář na téma Odkládání masek a Přijímání sebe sama v prolínání rolí vnitřního dítěte, milenky, matky a přítelkyně. Podpůrnými nástroji na naší seberozvojové cestě nám budou hatha jóga, meditace a hluboká introspekce, prvky tantry, konstelace, sdílení a podpůrná síla skupiny.

Co vás na semináři čeká?

 • Práce ve skupině a její podpora

  Zážitek je nejmocnější nástroj sebereflexe a posunu k uzdravování starých zranění. Budeme spolu prožívat různé hry a cvičení, během kterých se postupně ponoříme do témat vnitřního dítěte, milenky, matky a přítelkyně. Vytvoříme si bezpečný prostor, ve kterém odkládání masek není bolestivé.

 • Jóga a meditace

  Jóga doprovází lidstvo přes pár tisíc let a je stále studnicí moudrosti a inspirací na cestě za sebepoznáním, pro začátečníky i mistry. Budeme se věnovat jógovým cvičením v různorodé dynamice, propojíme dech s pohybem, zvědomíme každou buňku svého těla. Ve chvílích zklidnění budeme v meditaci sledovat film na proměnlivém plátně svého ne/vědomí.

 • Spontánní tanec a tantra

  Jaká jiná aktivita dokáže lépe a autentičtěji vyjádřit dynamiku ženského principu než tanec… Necháme se uchvátit svým vnitřním rytmem a skrze pohyb, dech a hlas vyjádříme svou podstatu a proměnlivost. Naše vnitřní žena má opačnou polaritu než vnitřní muž, kterého máme v dnešní společnosti žen dost a dost. Za pomocí prvků tantry podpoříme samy v sobě to žádoucí, léčivé a ženské.

 • Co je zahrnuto v ceně semináře?

  V ceně semináře, která je 2900,- Kč, je zahrnutý celodenní program skládající se z cvičebních, interaktivních, sebe uvědomujících a tvořivých bloků, tištěné a jiné materiály.

 • Co není zahrnuto v ceně semináře?

  Ubytování v nově vystavěné budově penzionu Uko v Bedřichově v Jizerských Horách, strava formou polopenze v ceně 1980Kč. V této ceně je zahrnutý také neomezený vstup do wellness. Sumu 1980Kč hradí zájemce přímo na účet penzionu, bližší informace k platbě jsou zahrnuty v emailu, který vám zašleme po objednaní semináře.

 

 

Další informace

Studio:Penzion Uko
Instruktoři:
 • Lucie Vybíral Pastrňáková, Erika Župová
Podmínky rezervace:Rezervace na http://bytzenoumebavi.cz/pobytovy-seminar-be-woman-v-jizerskych-horach-11-13-5-2018/
Poznámka k akci:hatha jóga, flow jóga, meditace, tanec, tantra
2 900 
Zpět na vyhledávání

Pátek: 17:00 – 19:00 Zahájení, práce ve skupině

Sobota: 8:00 – 9:00 Ranní cvičení

10:30 – 13:00 Práce ve skupině

15:00 – 18:00 Práce ve skupině

20:30 – 21:30 Meditace

Neděle: 8:00 – 9:00 Ranní cvičení

11:00 – 13:00 Práce ve skupině, závěrPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám