Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Perma Jóga II

18.11. - 01.01.1970

Volně navazující kurz, který spojuje praxi jogy a permakultury v rovině osobního rozvoje.
Účast na základním semináři je výhodou, ne však podmínkou. Půjdeme do hloubky v práci s dechem, zpěvem, a asanami, zažijeme jogový rituál, a zároveň budeme používat principy permakultury v zahradě naší osobnosti.

Permakultura bývá často spojována pouze s navrhováním zahrad, domů a sídel. My si ukážeme, jak důležité je starat se o svou vnitřní zahradu (zónu 00 = o sebe), aby naše vnější zahrada zrcadlila pocit jednoty a vyrovnanosti. Pokud během víkendu zaslechneme spojení “problém a slimáci”, použijeme vizualizaci a další cvičení k nalezení řešení a osvobození se od starých vzorců.

Prozkoumáme i výrobu Ayurvédských léčivých bylinných balzámů a krmeni budeme bio produkty, mistní bio zeleninou a ukážeme si, jak můžeme využít byliny a koření přímo v kuchyni.

Program:
V pátek večer příjezd, večeře, a seznámení se v čajovně na Vlčí Hoře, kde je i zahrada.V sobotu ráno začneme teorií a informativní částí, odpoledne bude praktické v areálu zahrady.
V neděli budeme pokračovat podle počasí venku, program ukončíme v 16 hodin.

S sebou vezměte: pracovní oblečení a obutí, pohodlné oblečení, spacák a karimatku (jogamatku), potřeby k zapsání poznámek, dobrou náladu a nadšení; cokoliv, co souvisí s tématem kurzu a rádi byste sdíleli s ostatními účastníky (například osivo nebo knihy nebo svoje vlastní výrobky).

Stravování bude společné a připravené z čerstvých bio surovin a z velké části z místních zdrojů, a bude veganské.

Ubytování je možné ve vlastním spacáku v meditační hale.

Projekt ZAHRADA DOBRA je spolufinancován z programu Ministerstva životního prostředí. Abychom mohli nabídnout účast zdarma dobrovolníkům, je potřeba být vyslán/a dobrovolnickou organizací. Počet míst je omezen, registrujte se proto včas 🙂

Více informací ZDE

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám