Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Páteř jako nosník v perspektivě aštangy

02.11.2014Ne 10:00 - 12:00

Téma zad, nervového systému, vysvětlení jak funguje páteř a inervace těla, bandhy.
Ásana fokus: mosty, záklony, všechny závěrečné pozice, vybrané pozice z druhé série
Anatomický fokus: páteř, kostrč, ramena, nervový systém, proudění energií, prána
Čakra fokus: čtvrtá
Filosofický fokus: odevzdání (surrender), Gita, Mahábhárata
Psychologický fokus: uvolnění emocí, říct na vše ANO, umění otevřenosti, otevření strachu – zbavení se strachu, závislost na druhých, naučit se dávat lásku.

Série workshopů koncepčně vychází z tradičního, původem jihoindického stylu aštanga vinjása (ashtanga vinyasa). Aštanga je tradiční dynamickou praxí s očistnými účinky, s hlubokým záběrem, který integruje tělo, dech, mysl a pozornost v jeden celek – vědomého pohybu či meditace v pohybu. Připravovaný cyklus workshopů nabídne vhled v dílčí aspekty praxe skrze různá tématická zaměření tak, aby praktikujícím aštangistům zpestřil a rozšířil perspektivu, a neaštangisty inspiroval k obohacení vlastní praxe. Svým laděním je otevřen jak naprostým začátečníkům, tak pokročilejším adeptům. Je možné se zúčastnit celého cyklu za zvýhodněnou cenu, anebo vybraných workshopů zvlášť. Doporučujeme účast na celém cyklu, protože dílčí workshopy navazují tak, aby umožnily účastníkům posouvat dále svoji zkušenost i praxi, a svým zaměřením pokrývají plnohodnotně obsah kurzu.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Registrace online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “ashtangacyklus_příjmení”)
Poznámka k akci:Minimální kapacita: 4 (při jejím nenaplnění rez. systém rozesílá informační sms o stornu 24hod před workshopem)
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám