Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

PÁTEŘ JAKO PLYNUTÍ – JÓGOVÁ DÍLNA

10.02.2018So 11:00 - 15:00

Jógová teorie a praxe – předklony, záklony, rotace 

Naše páteř je naší osou. Naším středem, středem našeho osobního vesmíru. Je naším spojením mezi zemí a nebem, místem, kde se potkává náš sever, jih, východ a západ. Symbolizuje spojení mezi světským a božským, materiálním a duchovním světem. Spodek páteře nás směruje k zemi, zatímco horní část páteře podpírá naši hlavu. Uvědomit si oba konce tohoto pilíře znamená umožnit spojení mezi námi a světem a podpořit hledání vnitřního klidu a rovnováhy. Na workshopu si ukážeme, jak zapojit v naší praxi ásán celou délku páteře, jak naši páteř osvobodit od pohybových stereotypů, které jsme nasbírali v průběhu života. Přiblížíme si, jak v záklonech a předklonech zapojit celé tělo a tím páteři odlehčit a zbytečně ji v pozicích nepřetěžovat. Naučíme se dopřát páteři prostor a tím jej dopřát i sami sobě v každodenním životě.

Workshop je vhodný pro prevenci a řešení chronických bolestí zad, přetváří nevhodné pohybové stereotypy, které k bolesti zad vedou, je vhodnou prevencí proti vyhřeznutí meziobratlových plotének, poskytuje pevný základ pro bezpečné provedení jógových ásán (pozic) a je účinnou prevencí před zraněními, která mohou nastat v důsledku nesprávného provádění jógových pozic.

 Kontraindikace: Akutní bolesti zad, pooperační stavy, vysoký nitrooční tlak, těhotenství, aktuální bakteriální či virová infekce, těhotenství, šestinedělí, panická ataka, schizofrenie, mentální poruchy, extrémní hypo/hypertenze, hraniční poruchy, epilepsie.

Program: 

11:00 – 12:30 Jógová praxe. 

12:30 – 13:00 Pauza 

13:00 – 13:45 Teorie. Páteř. Předklony. Záklony. Rotace. Rovina fyzická, energetická, emocionální, spirituální, mentální. 

 13:45 – 15:00 Předklony. Záklony. Rotace. Praxe.

Čas konání: 10.02.2017

Místo konání a rezervace přes webový rezervační systém studia: Karma Yoga

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace na odkazu studia: https://clients.mindbodyonline.com/ASP/su1.asp?studioid=42639&tg=&vt=&lvl=&stype=&view=&trn=0&page=&catid=&prodid=&date=11%2f7%2f2017&classid=0&prodGroupId=&sSU=&optForwardingLink=&qParam=&justloggedin=&nLgIn=&pMode=0&loc=1
Poznámka k ceně:650 Kč při platbě předem, 750 Kč na místě


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám