Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Partnerská jóga aneb ve dvou se to lépe (pro)táhne

27.01.2018So 15:00 - 18:00

Praktikování na jedné jógamatce může být velikou zábavou, záleží pouze na vás samotných. Tady už totiž nejde jen o vás a hledání svého balancu, tady hledáte svou rovnováhu s ohledem na tu partnerovu a to navíc na jedné jógamatce.

Díky partnerovi/partnerce se můžete v ásanách dostat mnohem dál. Velmi intimní praktikování ve dvou vás protáhne více, prohloubí více dech a zintenzivní praxi, díky čemuž opravdu nedokážete myslet na nic jiného.

Je velmi důležité probudit v sobě respekt nejen ke svému fyzickému bytí, ale především k partnerovi, ať už je jakékoliv pokročilosti jógové. Čím více prostoru a respektu mu/ji dáte, tím více na podložce a hlavně mimo ni získáte 🙂

Praxe na podložce je doporučena začátečníkům nebo mírně pokročilým. Akrobatické párové ásany nejsou prováděny v průběhu semináře, ale pár z nich je jako ochutnávka nadrobena opravdu v malém množství. Doporučeno i jógou nepolíbeným.

Ásany jsou terapeutického charakteru, které je mohutně zintezivňují a rozvíjí prožitek z praxe ve dvojici. Dorazit můžete v jakékoliv kombinace, jediná podmínka je ve dvou 🙂

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
1 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám