Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pánevní dno z pohledu Tradiční čínské medicíny (TČM) – prohloubení energetické roviny

20.01.2018So 10:00 - 17:00

ORGÁNOVÁ SESTAVA – PROHLOUBENÍ FYZICKÉ A ENERGETICKÉ ROVINY CVIČENÍ PÁNEVNÍHO DNA – MOXOVÁNÍ- INSPIRACE pro pokročilé

Prohloubení technik čerpání energie z pánevního dna a její následné rozložení do celého těla ve fyzické a energetické rovině. Čínské orgánové cvičení na zprůchodnění meridiánů (energetických drah dle TČM) za použití svalů pánevního dna. Moxování (zažehování) na podporu zahřátí středu (vhodné pouze, pro ženy, které potřebují doplnit nebo-li “zahřát”, pro ženy, které potřebují naopak “vypustit” použije vypouštěcí techniky).

Inspirace – uvolnění – restart.

Cvičení pánevního dna slouží jako prevence i náprava zdravotních a gynekologických obtíží jako jsou různé poruchy menstruačního cyklu, močová inkontinence, pokles dělohy, rozestup břišních svalů, bolest zad (Si – klouby, kostrč), poranění hráze, jizvy, případně také bolestivé milování, frigidita, neplodnost.

Osvojení metody 3×3 pomůže:

V rovině fyzické k zlepšení zdravotního stavu (hormonální nerovnováha, gynekologické obtíže, bolestivé milování, bolesti v zádech, neplodnost aj.)

V rovině emoční a energetické k zlepšení a tzv. čistění ženských témat (role matky a milenky, sebevědomí aj.) Dojde k obnovení vitality radosti z ženského bytí, sexuality a plodnosti.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Lucie Marková
1 590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám