Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pánev v józe i běžném životě

02.11.2019So 15:00 - 18:00

Pojďme se spolu s Barbarou Haráčovou podívat na jednu z velice důležitých částí lidského těla, a tou je pánev. Fyziologicky správné postavení pánve je zásadní pro zdravé plynutí dechu, zapojení svalů pánevního dna, bezbolestná záda, kyčle i kolena. Samozřejmě zde výčet nekončí. Jelikož je pánev “domovem” důležitých vnitřních orgánů, jejím postavením ovlivňujeme také vnitřní chod našeho organismu. Aby došlo k uvolnění hlubokých svalových struktur v oblasti pánve, je důležité pohyby výrazně zmenšit a zpomalit, zapojit dech a vše pozorovat klidným vnitřním zrakem. Nedílnou součástí je trpělivost, jelikož mnoho z nás své tělo nevnímá tak, jak by bylo potřeba. Což ovšem není nic, co by se nedalo změnit! Co se naučíme na podložce, si přenášíme do každodenního života. Mnoho je tak pouze v našich rukou.

CO VÁS ČEKÁ

V první části workshopu se seznámíme s kostěnými a svalovými strukturami pánve a povíme si, jak je pánev ovlivněna zbytkem těla a jak naopak zbytek těla ovlivňuje pánev. Budeme se věnovat právě těm nejmenším pohybům, které by měly probíhat v hloubce pánve a které jsou důležité pro zdravý pohyb pánve při chůzi. Poté, až si pánev rozhýbeme a budeme ji vnímat, se tyto principy budeme snažit přenést do jógových ásan, ovšem stále formou zkoušení a pozorování. Abychom si vyzkoušeli zapojení nových poznatků přímo v praxi, poslední část workshopu zahrnuje lekci jógy, během které budeme zaměřovat pozornost na chování naší pánve v pozicích. Závěr workshopu je samozřejmě přizpůsoben zkušenostem účastníků, může přijít v podstatě kdokoliv!

PRO KOHO JE WORKSHOP

Na workshop může přijít kdokoliv. Účastník nemusí mít zkušenosti s jógou, lektorka závěrečné cvičení přizpůsobí skladbě účastníků tak, aby si každý měl příležitost vše vyzkoušet v praxi a workshop pro něj byl opravdu přínosem.

CO S SEBOU

Ve studiu je veškeré potřebné vybavení. Stačí si vzít něco pohodlného na sebe, v čem můžete cvičit (tepláky, legíny, triko). Cvičí se naboso.

KONTRAINDIKACE
První dvě části workshopu jsou vhodné pro kohokoliv. Třetí část je o praxi/ cvičení jako takovém, proto se na nás v případě jakékoliv nestandardní zdravotní situace prosím obraťte s dotazem.

CENA
Včasná cena (při přihlášení a platbě do 5.10.): 599 Kč
Cena po 5.10. nebo na místě: 699 Kč

STORNO PODMÍNKY
Workshop se koná při minimálním počtu 5 účastníků.
Uhrazenou přihlášku nelze stornovat, lze však místo sebe vyslat náhradníka.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Barbara Haráčová
Podmínky rezervace:Své místo si prosím rezervujte prostřednictvím webových stránek studia či na telefonním čísle +420 223 005 595. Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet 2401350940/2010, variabilní symbol: vaše telefonní číslo. Pro garanci místa doporučujeme provést úhradu zároveň s přihláškou. Při použití Multisport či ActivePass karty vám na místě vrátíme 100 Kč.
Poznámka k ceně:599 Kč při přihlášení a platbě do 5.10., 699 kč po 5.10. nebo na místě


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám