Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Otevřený kurz Aštangy MysoreKurzy jógy

16.09.2017So 8:00 - 10:00

Každou sobotu | 8.00 – 9.45 hod v Yoga Karlín (od 16. 9.)
Cena 240 za lekci
(použitím permanentky 75+ vás lekce vyjde na 198 Kč; s kartami Multisport a ActivePass doplatek 40 Kč za lekci)

Aštanga vinjása jóga ve stylu Mysore nabízí lekci, kde si svou praxi vedete sami za pomocí svého vlastního dechu a za přítomnosti učitele. Předávání zkušeností, dopomoc při pozicích a doporučení variant pro každého osobně je práce učitele, který vám s lekcí pomůže. Pro začátečníky máme připravený „tahák“ první série, který můžete mít před svou podložkou, než se sérií procvičíte k jejímu zapamatování. Vítáme a učíme také praktikující druhé série.
Lekce povedou Sandra Laurencová a Tomáš Helbig.

O lektorce – Sandra Laurencová

Sandra se k cestě aštanga jógy dostala přes Ladislava Pokorného v roce 2013. Od mládí rozvíjela své pohybové aktivity, od karate přes bikram jógu po pilates, avšak stále hledala srdcem tradiční východní styl, který by ji přiblížil víc k sobě samotné. Aštanga pro Sandru byla a je výzva a zamilovala si ji. Dále se v ní vzdělává, navštívila také v letech 2016 a 2017 Mysore v Indii. Dnes je již profesionální instruktorkou aštangy.

O lektorovi – Tomáš Helbig

Před několika lety Tomáš vyzkoušel první lekci jógy a po nějaké době věděl, že nezůstane pouze u ásan, a začal se zajímat i o další aspekty jógy. Nedlouho poté objevil aštanga vinjása jógu a naprosto jej uchvátil její systém a hluboká filosofie, která Tomášovi vkládá jistotu a řád do života, radost a nadšení do každého dne. Po nějaké době studia v Česku Tomáš odjel do Indie a dalších zemí za studiem jógy a absolvoval učitelský kurz RYT 200. Tomáš staví svoji výuku na základě prožitku a tak předává pouze to, co sám si zakusil. Pot, dřinu, úsměv na tváři a víru v nemožné.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Sandra Laurencová
Poznámka k ceně:Použitím permanentky 75+ vás lekce vyjde na 198 Kč; s kartami Multisport a ActivePass doplatek 40 Kč za lekci


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám