Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Oslava léta a jógy se 108 Pozdravy Slunci

21.06.2019Pá 17:30 - 20:30

Oslavte s námi Mezinárodní den jógy i Letní slunovrat speciální prodlouženou lekcí, během které si společně zacvičíme tradiční jógový rituál 108 Pozdravů Slunci. Vyzkoušíme mnoho variant nejznámější jógové sestavy v pojetí lektorek Aloha jógy. Podle potřeby budeme v rámci této meditace v pohybu i odpočívat.

Cílem 108 kol Pozdravu Slunce není fyzický výkon, ale spíše hluboký prožitek dlouhé společné praxe.

Pozdravte s námi Slunce, začátek léta a jógu v nejdelším dni letošního roku. A dopřejme spokojené léto i těm, pro něž to není samozřejmé.

Vstupné a honorář lektorek věnujeme klubu Sestry v sukni, který se stará o mladé lidi (14-30 let) s mentálním a tělesným postižením. ​Akci pořádáme ve spolupráci s Villou Pellé, na jejichž krásné zahradě se tato výjimečná akce uskuteční.

​S prvním Pozdravem začneme přesně v 17:54, kdy letní slunovrat nastane. Aloha a Namasté!

​​Vezměte si s sebou vlastní podložku. V případě deště se akce na zahradě nekoná, bude přesunuta do studia Aloha jóga (s max. kapacitou 14 lidí), sledujte weby a FB studia.

​Sestry v sukni (klub Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí z.s.) pořádají pro mladé lidi s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením od 14 do 30 let letní tábory, víkendové akce (rafty, pochody po horách, návštěvy českých měst), benefiční, kulturní a edukativní akce pro širokou veřejnost.

Výtěžek lekce 108 Pozdravů Slunci půjde na letošní letní tábor. Scházejí finance na program – hry na trénink motoriky a kognitivních schopností, výlety na hrady a rozhledny, koncerty a mnoho dalších zážitků, které si tito mladí lidé běžně dopřát nemohou. Podpořena bude také účast klientů ze slabších sociálních poměrů.

Další informace

Studio:Aloha jóga (0)
Instruktoři:
  • Daniela Pařízková, Irena Doleželová, Iva Jindráková a Irena Mižďochová
Podmínky rezervace:https://www.alohajoga.cz/rezervace
Poznámka k ceně:Vstupné a honorář lektorek věnujeme klubu Sestry v sukni, který se stará o mladé lidi (14-30 let) s mentálním a tělesným postižením. Výtěžek lekce 108 Pozdravů Slunci půjde na letošní letní tábor. Scházejí finance na program - hry na trénink motoriky a kognitivních schopností, výlety na hrady a rozhledny, koncerty a mnoho dalších zážitků, které si tito mladí lidé běžně dopřát nemohou. Podpořena bude také účast klientů ze slabších sociálních poměrů. ​


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám