Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Orgánová jóga – unikátní dvoudenní seminář

16.05. - 17.05.2015So 10:00 - Ne 16:30

Přijďte se ve víkendovém kurzu naučit, jak kombinací jógy, čínské medicíny a psychosomatiky můžete zharmonizovat vaše vnitřní orgány a podpořit tak jejich správné fungování.

Na kurzu vám pomůžeme zjistit, v jakém stavu se nacházejí vaše vnitřní orgány a ukázat vám, jak je možné s nimi pracovat.

Čínská medicína nachází v lidském těle akupresurní dráhy, které vedou energii mezi jednotlivými orgány, a ty vy můžete stimulovat a tím jednotlivým orgánům pomáhat v jejich správné funkci. Jedním ze způsobů, jak tyto dráhy harmonizovat, je cvičení dvanácti jógových pozic (ásan), přičemž každá je zaměřená na jeden orgán. Cílem kurzu je ukázat a zvládnout tyto ásany a dozvědět se více o akupresurních drahách.

Na všechny orgány (plíce, tlusté střevo, žaludek, slinivka a slezina, srdce, tenké střevo, močový měchýř, ledviny, obal srdce, trojitý ohřívač, žlučník, játra) se neopomeneme podívat i z psychosomatického hlediska – jak váš vlastní život a vaše vlastní jednání ovlivňují jejich správné fungování.

Další informace

Studio:Dům jógy Chodov
Instruktoři:
  • Irena Rubášová (Teprtová)
Podmínky rezervace:Zaplacená záloha 1 500,- Kč
Poznámka k akci:Kapacita: 15 osob
3 000 
orgánová jóga
Zpět na vyhledávání

Během kurzu se nejprve naučíte provádět každou pozici zvlášť, což vám umožní zjistit, jestli nemáte některý z orgánů oslabený. Budeme cvičit celou sestavu několikrát s důrazem na správné nastavení pozic a jejich prodýchání.

Zároveň budeme probírat průběh jednotlivých energetických drah v těle, projevy špatného fungování orgánů a ukážeme si základní akupresurní body na těle. Ty pozice, které vám budou dělat potíže, speciálně probereme a ukážeme si, jak postupně pozici zvládnout, aby vašemu tělu byla prospěšná a pomáhala vám.

Na všechny orgány, které budou u vás problematické, se taky podíváme z psychosomatického hlediska, abyste tak získali komplexní nástroj k jejich správnému fungování.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám