Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Orgánová jóga (s čínskou medicínou)

18.03.2018Ne 9:00 - 13:15

Uveďte do rovnováhy své orgány a podpořte jejich správnou funkci pomocí jógy a čínské medicíny.

Uveďte do rovnováhy své orgány a podpořte jejich správnou funkci pomocí jógy a čínské medicíny.

Dle čínské medicíny se v těle nachází dráhy (meridiány), kterými proudí životní energie. Tyto dráhy je možné ovlivnit pomocí jógových pozic, akupresury a vibrací generovaných prostřednictvím zvuku. Těmito technikami se zaměříme na stimulaci určité energické dráhy a orgán s ní spojený. Na konci semináře budete schopni sestavu orgánové jógy praktikovat sami v každodenním životě.

Na naše orgány také působí změna ročního období, strava, denní hodina, naše pocity a chování. Dozvíte se jak tyto faktory můžeme ovlivnit svým jednáním a podpořit tak zdravou rovnováhu našich orgánu.

Názory účastníků na paní lektorku:
„Milá a příjemná, snaží se vše vysvětlit.“
„Skvělá, profesionální, milá.“

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Aylin Klaudia Akyolova
Podmínky rezervace:Přihlášení na akci přes formulář: https://yogakarlin.cz/nabidka/organova-joga-cinskou-medicinou/ PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na zvolený workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 10 dní před dnem konání workshopu, je nevratná celá zaplacená částka. Při včasné omluvě vracíme 80 % z ceny. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám