Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Online Jóga pro seniory

22.04.2020St 10:15 - 10:15

Online Jóga pro seniory nabízí jemnou jógu, která rotáhne a rozhýbe celé postupně celé tělo. Pozornost bude věnována také práci s dechem – jeho prohloubení a rozšíření do celého těla. Kromě ozdravění těla dochází i k povzbuzení ducha a zlepšení nálady.

Předchozí zkušenost s jógou není nutná, cvičit budeme s respektem k možným omezením a s jednoduchým cílem – cítit se lépe. Budeme cvičit ve stoje, na zemi nebo na židli a pomůžeme si polštářky, bločky, míčky i dalšími pomůckami.

Pokud s přihlašováním nastane jakýkoli problém nebo budete chtít poradit, zavolejte na 608 536 077 – rádi Vám pomůžeme vše nastavit po telefonu! Může se to zdát komplikované, ale jde pouze o “poprvé” – zatím jsme se všemi seniorkami nastavení společně zvládli a lekci si užili:)

Další informace

Studio:Aloha jóga (0)
Podmínky rezervace:Přihlašte se na lekci přímo v Rozvrhu https://www.alohajoga.cz/rezervace. Pokud u nás ještě nemáte účet, je potřeba si ho založit. Přijde Vám potvrzující email k přihlášení do lekce. Půl hodiny před lekcí Vám do emailu přijde odkaz, na který kliknete. ​ Do lekce doporučujeme vstoupit 5 - 10 min před jejím začátkem. Lekce probíhají přes https://zoom.us. Aplikaci si buď stáhněte sami předem, nebo její první stahování (trvá asi 2 min) začne po vašem kliknutí na odkaz, na který najdete v emailu před lekcí.
Poznámka k ceně:K platbě za lekci můžete využít náhrady za kurz nebo uhradit zvolenou částku - 10 nebo 100 Kč.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám