Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Očistné techniky – shatkriya

24.06. - 01.01.1970

Praktikování technik kriya hraje důležitou roli nejen v duchovní józe, ale i v té terapeutické. Techniky kriya čistí tělo jak zevnitř, tak i pozitivně ovlivňují a harmonizují naši životní energii (pránu). Posilují mimo jiné i náš imunitní a nervový systém, což nám pomáhá v léčení nejrůznějších onemocnění. Působí pozitivně na naši mysl, která se stane jasnou a klidnou,
a tím jsou tyto techniky velmi účinné při léčení civilizačních chorob jako např. bolesti zad, astma, alergie, vysoký krevní tlak, artritida, svalová dystrofie, úzkosti a deprese atd.

Součástí tohoto semináře je jak teoretická část, v které se v podrobnosti dozvíte o technikách Kriya, tak i praktická, v které se společně naučíme techniky, jako jsou Jala Neti a Sutra Neti (čištění nosu – senná rýma a jiné alergie), Netra Neti (čištění očí – oční onemocnění a alergie), Vamanadhouti nebo Kunjal Kriya (čištění žaludku – astma, migrény, duševní choroby), LaghuSankaprakshalana (čištění celého zažívacího systému – posiluje imunitní systém a omlazuje tělo i ducha).

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám