Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Očistné jógové techniky

10.11.2018So 8:30 - 13:00

V tomto workshopu si řekneme, jaké existují očistné jógové techniky (shatkarmy /shatkriye), kdy a jak je dobré je praktikovat, jaké benefity nám mohou přinést, a naopak na co bychom si měli dát pozor. Hlavně se ale zaměříme, jak na ně v praxi a několik z nich si rovnou i vyzkoušíme (jala & sutra neti, kapalabhati, trataka, agnisara – jako příprava na nauli). Z praktických důvodů si zkoušení technik čištění žaludku (dhauti/kunjal) a střev (basti/ shankaprakshalana) pro tentokrát odpustíme, nebojte 😊

PROGRAM:
8.30 – 10.30 mysore
10.30 – 11.00 pauza
11.00 – cca 13.00 přednáška a praxe očistných jógových technik

ORGANIZACE:
Mysore (cvičení ásan) je vhodný pro každého, kdo cvičí ashtangu, prana vashyu anebo je zvyklý si cvičit jakoukoli svojí jógovou sestavu samostatně. Na mysore můžete přijít už v 8.30 nebo klidně i později, tak abyste svoji praxi ukončili do 10.30 hod.
Po mysoru bude pauza na sprchu a velmi lehkou svačinu apod. (Pozor, nejezte nic příliš těžkého, ať potom nemáte problém u praxe očistných technik, na něž potřebujeme prázdný žaludek. Doporučujeme proto si radši dát pouze trochu ovoce apod.). Po pauze bude následovat přednáška, která bude prokládána praktickým ozkoušením vybraných očistných technik.

PRAXE JALA A SUTRA NETI:
Máte-li doma vlastní konvičky a hadičky na čištění nosu, doneste si je s sebou. Jinak budou konvičky a hadičky (dovezené exkluzivně přímo z města Mysore v jižní Indii 😊 ) k dispozici k zakoupení na místě (set konvičky a hadičky za 100 Kč, jinak hadičky samostatně za 20 Kč). Pokud praktikujete pránájámu (dechové techniky) a máte často ucpaný nos, tady se naučíme, jak si s tím jednou provždy poradit 😊

LEKTOR: Jana Mikšíčková
V případě většího množství účastníků mysoru na vás budeme dva 😊 Účast na mysore přislíbil David Dostal.

Další informace

Studio:Yoga Shala Karlín (www.yogakarlin.com)
Instruktoři:
  • . (0)
Podmínky rezervace:CENA: 600 Kč REZERVACE: https://yogakarlin.isportsystem.cz/#activity9646 K potvrzení rezervace na workshop je potřeba zaplatit 50 % nevratné zálohy předem buď osobně v Yoga Shala Karlín nebo na bankovní účet 9282028001/5500 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte název workshopu a Vaše jméno a příjmení). V případě, že zatím ještě nemáte vlastní praxi a necítíte se na mysore, máme pro vás vyhrazených několik míst zvlášť pro účast na druhém bloku, tj. od 11 do 13h za 450 Kč.
Poznámka k akci:Pokud máte zdravotní problémy nebo jakákoli jiná omezení, informujte lektorku workshopu v předstihu prosím (osobně nebo na info@yogamandala.cz).
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám