Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Objevování přírody ve městě – příměstský tábor

21.08. - 25.08.2017

Baťůžky na záda, jógamatky přes rameno a hurá objevovat přírodu ve městě a cvičit jógu v přírodě! Strávit týden prázdnin v Praze ještě neznamená strávit týden v betonu a šedi. Petra Špindlerová, zkušená a oblíbená učitelka (nejen) dětské jógy připravila spolu s Jitkou Janešovou letos pro Akashu skvělý prázdninový  program pro děti.

Každý den společně navštíví jeden z pražských parků v dostupné vzdálenosti od studia a budou objevovat přírodu ve městě, cvičit jógu na čerstvém vzduchu a v zeleni a vždy ještě něco navíc, spojené s tím kterým místem. Například děti čeká prohlídka břevnovského kláštera určená pouze pro ně! V případě nepřízně počasí studio poskytne suché zázemí a pestrý program uvnitř.

Program

Program je tvořen tak, aby dětem umožnil spontánní hru s jejich aktivní účastí. Děti se mohou těšit na pět  dopoledních lekcí  jógy v přírodě na čerstvém vzduchu            a na  odpolední jógově propojené aktivity,  každodenní pohybové a rozvojové hry podporující sebevědomí, intuici, bystré smysly, rovnováhu duševní i tělesnou, držení těla, spolupráci…

 Dále se děti mohou těšit i na zábavné kreativní tvoření – volná poobědová tvořivá činnost v konceptu “land art”, s využitím nejrůznějších přírodních materiálů, které okolní prostředí nabízí. Ve skupinkách nebo dvojicích budeme sbírat vybrané materiály a následně tvořit.

Pečlivě jsme vybraly místa na každý den: budeme společně objevovat rozmanitost pražských parků

  • Jelení příkop – přírodní rokle, kde byla za Rudolfa II chována lovná zvěř. Navštívíme známou Masarykovu vyhlídku s lípou. Objevíme dům medvědáře a medvědí kotce (pondělí)

  • Břevnovský klášter (národní kulturní památka) s jeho nádhernými zahradami – unikátní komentovaná prohlídka vedená průvodcem mnichem včetně návštěvy běžně nepřístupných zahrad (Markétská zahrada, ovocný sad určený k rozjímání a relaxaci) (úterý)

  • Královská obora Stromovka – je v současné době největším pražským chráněným parkem bez omezení přístupu s širokou škálou zajímavých dřevin a vodního ptactva. V parků si zkusíme chůzí na Slackline (balanční chůze na popruhu mezi stromy) (středa)

  • Obora Hvězda – objevíme krásy obory skrze naučnou stezku, zaměřenou na přírodu a geologii. Stezka má celkem13 rozcestníků, 4 km (čtvrtek)

  • Letná – odvozeno od slova Leteň, což znamená Sluneční Vrch, propojíme místo s energií Pozdravů slunce (pátek)

Děti se dozví zábavnou formou spoustu naučných informací o floře a fauně daných míst a  jejich historii. Děti dostanou sešit, do kterého si budou moci na konci každého dne zapisovat své zážitky a postřehy a také na ně čekají mnohá jiná zážitková překvapení…

Zdravá vyvážená strava a pitný režim jsou pro nás důležité. Vegetariánský oběd bude zabezpečen v restauracích na jednotlivých místech v parcích nebo jejich bezprostřední blízkosti.

Budeme trávit co nejvíce času venku. V případě nepříznivého počasí si budeme hrát a tvořit vevnitř.

Celý den se o vaše děti budou starat dvě lektorky. Maximální počet dětí ve skupině je 14, takže budeme mít dostatek prostoru se dětem věnovat, včetně individuálních péče.

Děti i Vy budete mít z každého dne spoustu fotek, aby se s Vámi i ostatními mohli podělit o prožitá dobrodružství.

Našim cílem je, abychom Vašim dětem udělaly pohodový prázdninový týden a aby si čas s námi i s ostatními dětmi opravdu užily.

Důležité! Co s sebou: batůžek, jógamatka se šňůrkami (jógamatku můžeme zapůjčit ve studiu), láhev na vodu, psací potřeby, sprej na klíšťata, přikrývku hlavy, krém na opalování, pláštěnka. První den přineste kopii kartičky zdravotní pojišťovny dítěte s telefonními čísly obou rodičů a průkazku na MHD. Prosím informujte nás o omezení jídelníčku (lepek, laktoza, jiné).

cena zahrnuje celodenní program a 3 jídla (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina)

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
4 700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám